درباره طراحی سایت ضابط

همه چیز درباره طراحی وب سایت ضابط . از سال ۱۳۸۴ که پا به عرصه وب گذاشتیم و تا به امروز که در خدمت کاربران وب ایران هستیم.

درباره شرکت طراحی سایت ضابط

فعالیت از سال ۱۳۸۴
طراحی وب سایت ضابط از سال ۱۳۸۴ با مدیریت میثم ضابط (رزومه) در زمینه طراحی سایت فعالیت خود را آغاز نمود.

همکاری با سازمان ها و بانک ها
عمده فعالیت ما همکاری با سازمان ها و اجرای پروژه های اینترانت داخل سازمانی بود. ما برای بانک مسکن (اینترانت بانک مسکن ، سایت استخدام بانک مسکن و شرکت ناواکو)، بانک صادرات ( بخش سرمایه گذاری بانک صادرات ، فلش داینامیک) ، اینترانت گلرنگ ، ایران خودرو و ایساکو ، وزارت بهداشت و ... پروژه هایی انجام دادیم.

توسعه سی ام اس اختصاصی
 پس از آن در سال ۱۳۸۷ همکاری با سازمان ها و اجرای پروژه های اینترانت را متوقف کردیم تا بر روی توسعه CMS اختصاصی ضابط تمرکز نماییم و در نهایت با افتخار موفق به کسب صدها مشتری از داخل و خارج کشور شدیم. تمرکز ما روی پشتیبانی مناسب و بروزرسانی مدام بود تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را با امکانات بیشتر حفظ نماییم. قیمت و کیفیت مناسب نمونه سایت های اجرا شده توسط سایت ساز باعث شد علاوه بر مشتریان عادی همکاران طراحی وبسایت زیادی ترجیح دهند از ما برای مشتریان طراحی سایت خود خرید داشته باشند. زیرا قیمت سی ام اس ما حتی برای همکاران نیز بصرفه تر از اجرای آن توسط خودشان بود. در زمینه فروش هاست و پنل اس ام اس  و سئو نیز همچنان خدمات ما پابرجا بود. از دید مشتریان وفادار ما امکانات منحصربفرد و جذاب در پنل ادمین و پشتیبانی واقعی و سئو عالی بهترین مزیت های ما قلمداد شده است. البته ما همواره به ضعف های خود آگاه هستیم و در تلاش هستیم که بتوانیم با برطرف کردن آن ها نهایت رضایت مشتریان خود را کسب نماییم.

تولد دوباره
در سال ۹۰ الی ۹۲ اوج فعالیت طراحی سایت ضابط بود. در آن دوره به مدت چند سال با کلمه طراحی وب سایت رتبه اول گوگل بودیم. اگر از قدیمی های وب باشید به احتمال زیاد نام ضابط را شنیده باشید. طبق بررسی که بتازگی انجام دادیم. ما از لحاظ قدمت بین کل شرکت های طراحی سایت ایران که فعالیت مداوم داشتند رتبه پنجم را کسب کردیم و در واقع پنجمین شرکت قدیمی طراحی سایت ایران هستیم. با این حال با فراز و نشیب هایی همراه بودیم. رفته رفته فعالیت ما کم رنگ تر شد. اما دوام آوردیم و شرایط سخت را پست سر گذاشتیم. در نهایت در سال ۹۸ با افزایش نیرو تصمیم گرفتیم قدرتمند تر از همیشه راه خود را ادامه دهیم. قطعا در سال های آتی از ما بیشتر خواهید شنید.


یک دو
سایت ضابط