بک آپ از قالب در سایت ساز

ویرایش از تغییر رنگ های پوسته گرفته تا ویرایش کد های سی اس اس و اچ تی ام ال قالب را شامل می شود. در هر دو حالت مدیر یا طراح قالب ممکن است تصادفی موردی را به اشتباه تغییر بدهد.

بک آپ از قالب

مدیر یا طراح قالب ممکن است تصادفی موردی را به اشتباه تغییر بدهد. بنابراین سعی کنید قبل از هرگونه تغییر یک بک آپ از قالب سایت خود تهیه نمایید.

روش بک آپ
قبل از شروع ابتدا از بخش تنظیمات اصلی سایت بررسی نمایید قالبی که می خواهید از آن بک آپ بگیرید انتخاب شده باشد. حالا روی دکمه "افزودن پوسته" کلیک نمایید و یک نام مشخص مثلا "بک آپ پوسته 01 - 92/11/05" برای آن بگذارید. سپس مشاهده خواهید کرد که تمام فیلد های این قالب بک آپ خالی است. سپس یکبار این قالب رو به همین صورت خالی بروزرسانی نمایید. بعد از بروزرسانی مشاهده خواهید کرد که تمام فیلد ها از روی قالب اصلی پر شده است و در واقع حالا شما یک نسخه بک آپ از قالب اصلی دارید. حال می توانید ویرایش قالب فعال را شروع کنید و اگر موردی را اشتباهی حذف کردید از قالب بک آپ کپی و پیست نمایید.
 


3 دیدگاه
[3] پشتیبان سایت - 93/02/23 سه شنبه 05:32
سلام آقای بحرانیدکمه افزودن در همه قسمت های مدیریت در بالا و سمت چپ مدیریت به رنگ سبز قرار دارد. وقتی افزودن را می زنید. طبیعطا فیلد ها خالی هستند و اگر یکبار دیگر آن را بروزرسانی نمایید فیلد های خالی را از پوسته فعال به صورت خودکار پر می کند. - پاسخ
[2] محمد بحرانی - 93/02/22 دوشنبه 18:22
سلامتوضیحات واضح نبود! بخش افزودن پوسته در کجا قراردارد؟دیگر آن که:سپس یکبار این قالب رو به همین صورت خالی بروزرسانی نمایید - یعنی به چه صورتی؟ - پاسخ
[1] jamalsobhani - 93/01/28 پنجشنبه 02:44
اموزشی - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر: