سایت بنکر

یکی از نمونه کارهای طراحی سایت ضابط در زمینه طراحی سایت خبری٬ طراحی سایت جدید بنکر می باشد. سایت بنکر با آدرس banker.ir در دسترس می باشد.

یکی از نمونه کارهای ما در زمینه طراحی سایت خبری٬ طراحی سایت دوباره بنکر banker.ir می باشد. طراحی سایت خبری بنکر توسط سی ام اس اختصاصی ضابط انجام شده است. مانند طراحی سایت های دیگر از نظر ظاهری در این سایت خبری٬ کاملا بنا به سفارش و سلیقه کارفرما عمل کردیم و بیشتر دخالت و اعمال نظر ما در زمینه فنی سایت بنکر اعمال شده است. در طراحی این سایت خبری توجه زیادی روی بهینه بودن برای گوگل٬ سرعت لود بالا و بهینه بودن برای نمایش در موبایل شده است. زیرا در یک سایت خبری این موارد بسیار اهمیت دارند. بهینه سازی فنی در طراحی سایت خبری باعث می شود هزینه سرورو هاست بشدت کاهش پیدا کنند و بهینه سازی برای موتور جستجو باعث می شود که ورودی گوگل و در نتیجه بازدید و در نتیجه درآمد سایت خبری افزایش چشمگیری پیدا کند. پیج اسپید سایت بنکر بنا به گزارش جی تی متریکس ۹۷ درصد می باشد. همچنین با توجه به تعداد افراد آنلاین بالا بنکر٬ بهینه سازی هایی برای حداقل استفاده از منابع سرور هاست شده است. گرچه باز هم می توان سایت را در هر حالتی بخصوص سئو بهینه تر کرد ولی سفارش دهنده بهینه سازی در همین حد را در نظر گرفتند. ممکن است در آینده تغییراتی روی سایت بنکر اعمال شود.

سایت بنکر یکی از قدیمی ترین و معتبرین سایت های خبری و بانکی کشور می باشد که افتخار راه اندازی سایت جدید خود را به ما دادند. لطفا اگر نظری راجع به طراحی سایت خبری بنکر دارید با ما در میان بگذارید.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر: