گزینه های ویرایش صفحه مطالب

قطعا در صورتیکه یک صفحه محتوایی در سایت ساز ضابط ایجاد کرده باشید با این گزینه ها مواجه خواهید شد

صفحه محتوایی

قطعا در صورتیکه یک صفحه محتوایی در سایت ساز ضابط ایجاد کرده باشید با این گزینه ها مواجه خواهید شد در زیر توضیح مختصری درباره هر کدام از فیلد ها داده می شود.

انتشار = اگر از انتشار صفحه ای که نوشتید مطمئن شدید این تیکت را بزنید و سپس مجددا صفحه را بروزرسانی نمایید. بهتر است قبل از اینکه ویرایش صفحه تمام نشده است و مثلا پیوند یکتا را نهایی نکردید صفحه را در حالت انتشار قرار ندهید. زیرا پس از انتشار صفحه در سایت مپ گوگل قرار می گیرد و ممکن است ایندکس شود.

پنجره تصادفی = در صورتیکه از پنجره نمایش تصادفی استفاده می کنید مطالبی به صورت تصادفی نمایش داده می شوند که این تیکت را خورده باشند. بهتر است مواردی که حتما نیاز است این تیک را بخورد.

ویژه = اگر طراح قالب یا خود مدیر در یک پنجره یویا (دارای دستورات SQL) اینطور در نظر بگیرد که فقط مطالب ویژه در آن پنجره نمایش داده شود. تیک زدن این پنجره کاربرد دارد. به قسمت سبز رنگ توجه بفرمایید.
publish='1' and special='1' order by date_submit desc limit 5

متمایز = صفحاتی که این تیک را خورده باشد در لیست ها و پنجره هایی که لیست ها را نمایش می دهند دارای کلاس اضافه hieghtlight خواهند شد و بستگی به نظر طراح قالب تفاوت ظاهری این کلاس متفاوت خواهد بود. مثلا در قالب های خبری رنگ نوشته این مطالب متفاوت خواهد شد. البته ممکن است مانند گزینه ویژه این گزینه نیز کاربردی در قالب مورد نظر شما نداشته باشد.

نمایش گالری = اگر بخواهید از نمایش گالری در صفحه مورد نظر استفاده نمایید این گزینه را تیکت می زنید و سپس عبارت درصدZGALLERYدرصد را در محلی که می خواهید گالری نمایش داده شود. در متن ادیتور کپی می کنید. گالری تمام تصاویر آپلود شده در ستون چپ یک صفحه را نمایش می دهد.

نمایش اسلایدر = دقیقا مانند گالری است با این تفاوت که تصاویر را به صورت اسلایدر نمایش می دهد.
نمایش ویدیو = اگر از طریق مسیر زیر
مدیریت = صفحات = فیلم = افزودن
برای این صفحه فیلمی آپلود کرده باشید. باید گزینه این تیکت را بزنید تا فیلم آپلود شده نمایش داده شود.

 


برچسب ها:
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر: