طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی - کمتر از 24 ساعت با قیمت مناسب فروشگاه اینترنتی خود را تحویل بگیرید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی یکی از تخصص های ماست. هر ویژگی برای طراحی یک سایت فروشگاهی نیاز داشته باشید توسط ما قابل راه اندازی است. از ساده ترین سایت فروشگاهی تا حرفه ای ترین توسط ما قابل راه اندازی است.

پیشنهاد طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت
با وجود اینکه می توانید طراحی حرفه ای ترین و کاملترین سایت را از ما بخواهید ما برای شمایی بتازگی قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید پیشنهاد ویژه ای داریم. شما می توانید با ۵۰۰ هزار تومان فروشگاه اینترنتی با مدیریت پیشرفته داشته باشید. از جمله امکانات این سایت مدیریت کامل محصول و دسته بندی٬ سئو عالی٬ امکان افزودن فیلد های مختلف جهت بخش مشخصات٬ امکان مقایسه محصول٬ سبد خرید و صفحه سفارشات٬ امکان ارسال پیامک به مشتریان و مدیر سایت و ...

مزیت این پیشنهاد این است که شما هزینه بسیاری پایینی برای فروشگاه اینترنتی خود خواهید کرد و تمرکز هزینه خود را روی تبلیغات می گذارید. قطعا می دانید یک سایت خیلی بزرگ هم بدون مخاطب هیچ فایده ای نخواهد داشت پس تمرکز خود را روی مهمترین چیز یعنی کاربر قرار می دهید و بعد از اینکه اولین فروش خود را داشتید می توانید به فکر ارتقا و افزایش امکانات خود باشید که ما می توانیم این افزایش امکانات را برای شما انجام دهیم. بعد از طراحی هرگونه سایتی ما یکسال پیشتیانی اینترنتی رایگان دریافت خواهید کرد که برای اطلاعات بیشتر می توانید صفحه شرایط و ضوابط را مطالعه نمایید.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی
جهت سفارش به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و از طریق یکی از روش های ارتباطی اعلام شده با ما تماس بگیرید. در سریعترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر: