دی ان اس مخفی

از آنجا که به هر دلیلی برخی از مشتریان تمایل ندارند از دی ان اس هایی با نام سایت ما استفاده نمایند می توانند از cloudflare استفاده نمایند.

DNS مخفی

در صورتیکه تمایل ندارید از دی ان اس سایت ضابط استفاده نمایید می توانید با استفاده از سرویس سایت cloudflare از دی ان اس کلودفلیر استفاده نمایید. دقت نمایید بعد از هر تغییر آی پی در سرور ما باید اطلاعات وارد شده در سایت کلود فلیر را ویرایش نمایید.

 1. ابتدا در سایت cloudflare.com ثبت نام بفرمایید.
 2. سپس وارد صفحه Websites ها شوید و نام دامنه مورد نظر را اضافه نمایید و سپس دکمه Continue Setup را فشار دهید.
 3. بررسی کنید که رکورد ها دقیقا مشابه تصویر زیر هستند یا خیر و اگر نیستند رکورد را اضافه یا ویرایش نمایید تا به صورت زیر در بیایند.
  نکته: قبل از ویرایش توجه نمایید که آی پی تصویر زیر ملاک نیست و باید آی پی روز سرور ذکر شود. برای اطلاع از آی پی روز سرور همواره به صفحه هاست مراجعه نمایید.
 4. در صورتیکه نیاز ضروری به دی ان اس مخفی ندارید از این سرویس استفاده نفرمایید چون بعد از هر تغییر آی پی سرور باید مجدد به این سایت مراجعه نمایید و آی پی ها را اصلاح نمایید.
  کلوفلیر
 5. در صورتیکه در ستون Active برخی از ابرها نارنجی هستند با کلیک روی آن به صورت خاکستری دربیاورید تا همه خاکستری شوند.
 6. در نهایت دکمه سبز رنگ I've added all missing records, continue را فشار دهید.
 7. در مرحله بعدی plan را روی Free بگذارید، موارد دیگر سلیقه ای هستند سپس دکمه Continue فشار دهید.
 8. DNS دی ان اس های ارائه شده توسط کلود فلیر را جایگزین دی ان اس های قبلی در دامین خود ثبت نمایید و بعد از 2 دقیقه برای تایید روی گزینه Re-test کلیک نمایید.

توجه فرمایید وظیقه تغییرات صحیح در سایت کلود فیلر (مراحل 1 تا 7) به عهده مشتری است. درج این آموزش مسئولیتی برای انجام رایگان آن توسط پشتیبانی ایجاد نمی کند و اگر قادر به انجام مراحل 1 تا 7 نیستید از حالت عادی دی ان اس استفاده فرمایید.


برچسب ها:
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
یک دو
سایت ضابط