کاهش سرعت سایت به خاطر گوگل

سایت هایی که از سرویس های گوگل مانند دکمه +1 گوگل پلاس در سایت خود استفاده می کنند در برخی از روز ها با مشکل کاهش سرعت مواجه می شوند

کاهش سرعت سایت

سایت هایی که از سرویس های گوگل مانند دکمه +1 گوگل پلاس در سایت خود استفاده می کنند در برخی از روز ها با مشکل کند لود شدن سایت روبرو می شوند.

علت مشکل:
این مشکل به خاطر مسدود شدن ارتباط با برخی از فایل ها در سرور گوگل از سوی مخابرات بوجود می آید به دلیل لود نشدن برخی از فایل های جاوا اسکریپت گوگل لینک شده سایت کامل لود نمی شود و اینطور بنظر می رسد که سایت کند باز می شود.

تشخیص مشکل:
1- معمولا در این زمان سایت با پروکسی سریعتر باز می شود زیرا محدودیت مخابرات روی فایل های جاوا اسکریپت گوگل دیگر وجود ندارد.
2- در نوار پایین مرورگر که لود فایل ها را نمایش می دهد لود روی فایل جاوا اسکریپتی از سرور گوگل گیر کرده است و زمان طولانی در حال تلاش برای لود این فایل جاوااسکریپت نشان می دهد.

راه حل:
تا این لحظه این مسدود شدن به گوگل پلاس وان دائمی نبوده و تنها در برخی از روزها رخ می دهد. تنها راه حل این است که در این روز ها این کد را به صورت موقت غیر فعال نمایید. البته بسیاری از مدیران سایت ها به دلیل همین مشکل کلا دیگر از دکمه های +1 استفاده نمی کنند.


2 دیدگاه
[2] نامشخص - 92/10/04 چهارشنبه 03:55
متاسفانه پارس آنلاین کمک فنی به کاربران خود ندرد - پاسخ
[1] abdulrahman - 91/12/28 دوشنبه 14:14
سلام میخاستم بیدانم که بعضی وقتها گوگل اثلا قت میشه لطفا رهنمایم کند - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر: