معرفی افزونه SEOquake

خلاصه یکسری نیاز های اولیه مورد نیاز تمام سئو کاران و حتی مدیران وب سایت هست که افزونه SEOquake براحتی آنرا روی مرورگرتان نمایش می دهد.

افزونه seo quake

قطعا اگر سئو کار باشید بسیار به تحلیل به وب سایت ها مشغول هستید. مثلا پیج رنک صفحات، لینک های داده شده به یک صفحه و مانند این موارد را چک می کنید. یا مثلا زمانیکه می خواهید یک مطلب بنویسید بررسی می کنید که چگالی کلمه کلیدی مورد نظر شما در متن چقدر است. خلاصه یکسری نیاز های اولیه مورد نیاز تمام سئو کاران و حتی مدیران وب سایت هست که افزونه SEOquake به آدرس seoquake.com براحتی آنرا  روی مرورگرتان نمایش می دهد.

SEOquake که ابتدا تنها روی فایرفاکس فعال بود هم اکنون روی  کروم، اپرا و صفری نیز کار می کند. بعد از اینکه سئو کوئک را روی مرورگر خود نصب می کنید می توانید تنظیم نماید چه پارامتر هایی را برایتان نمایش دهد. در SEOquake می توانید تنظیم کنید که نتایج گوگل نیز دارای پارامتر هایی باشد که تعیین می کنید.

* البته بهتر است تنظیم کنید که این پارامتر بر اساس درخواست (با کلیک روی پارامتر) فعال شود. هم سرعت لود صفحات گرفته نشود و هم آی پی اینترنت شما بلاک نشود.


4 دیدگاه
[4] ساراشهباز - 01/03/02 دوشنبه 05:45
ممنون عالی بود - پاسخ
[3] پشتیبان - 94/10/14 دوشنبه 06:36
سلام آقای صابر زیران پوردر تنظیمات گزینه ای است که by request یا by load دارد که شما by request رو انتخاب کنید. تعداد گزینه های تنظیم خیلی کم هستند و سریع پیدا می کنید. - پاسخ
[2] صابر زیران پور - 94/10/14 دوشنبه 05:25
سلام کدوم قسمت باید تنظیم کنیم که با درخواست کردن فعال بشود/ظاهرا همیشه فعال هست - پاسخ
[1] طراحی سایت - 94/07/29 چهارشنبه 02:04
بسیار مفید و کاربردی بود.سپاسگزارم - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
یک دو
سایت ضابط