چگونه مشتری طراحی سایت را معرفی کنم که پورسانت بگیرم؟

چگونه مشتری طراحی سایت را معرفی کنم که پورسانت بگیرم؟ مهم این است که با یک روش بتوانیم مشخص کنیم که شخصی که سفارش طراحی سایت داده است توسط شما معرفی شده است

پورسانت

چگونه مشتری طراحی سایت را معرفی کنم که پورسانت بگیرم؟
مهم این است که با یک روش بتوانیم مشخص کنیم که شخصی که سفارش طراحی سایت داده است توسط شما معرفی شده است در این صورت پورسانت به شما تعلق می گیرد حتی اگر شما خود پیگیر نباشید ما برای تداوم این روند حتما پورسانت را به شما خواهیم رساند. با این حال اگر روشی مد نظرتان نیست ما چند روش به شما پیشنهاد می دهیم که می توانید از یکی از روش ها یا ترکیبی از آن ها استفاده فرمایید. هیچ الزامی نیست که حتما از روش های پیشنهادی استفاده بفرمایید.

روش پیشنهادی معرفی مشتری شماره 1
هر اطلاعاتی که می توانید از مشتری بگیرید مثلا نام کامل، ایمیل، شماره تلفن یا موبایل. معمولا مشتریان یا به شما زنگ می زنند یا ایمیل می زنند بنابراین حداقل به یکی از موارد دسترسی دارید. اگر نتواستید اطلاعات زیادی از مشتری کسب کنید حداقل یکی از این اطلاعات را باید داشته باشید. سپس مشتری را به سایت ما معرفی کنید. بعد از آن به ما از طریق تیکت یا فرم تماس با ما پیغام ارسال کنید و اطلاعات که از وی دارید به اعلام نمایید تا پشتیبان اعلام کند که شخصی که شما معرفی کردید در حال مذاکره است یا خرید کرده است یا خیر. ما اطلاعات ارسالی شما را در یک فایل اکسل ذخیره می کنیم و به صورت مداوم اطلاعاتی که شما تیکت زدید در بین مشتریان جدید بررسی می کنیم و اگر فقط یکی از مواردی که شما اعلام کردید با مشتری جدید مطابقت داشت پورسانت طراحی سایت به شما تعلق می گیرد و برای شما واریز می شود.

روش پیشنهادی معرفی مشتری شماره 2
شما شخصا با مشتری خود صحبت می کنید و مشتری از شما خرید می کند. بعد شما مستقیم از ما خرید می کنید و زمان واریز هزینه هزینه پورسانت را کسر می کنید. این روش در بین همکاران هم صنف ما زیاد استفاده می شود و حتی با قیمت های بسیار بالاتر با مشتری قرارداد بسته می شود. فقط باید مد نظر داشته باشید که در این روش مالکیت سایت با شما خواهد بود و ما شما را به عنوان مالک سایت میدانیم و فقط به شما پشتیبانی خواهیم داد. در صورت تمایل به انتقال مالکیت به مشتری شما باید هزینه انتقال مالکیت پرداخت شود.

روش پیشنهادی معرفی مشتری شماره 3
در این روش ستنی که هنوز بین شغل های مرتبط هم استفاده می شود این است که از مشتری بخواهید که شما را به عنوان معرف به ما اعلام کند. معمولا مشتریان میگویند که چه شخصی آن ها را معرفی کرده است حتی اگر معرفی کننده این را نخواسته باشد. در فرم سفارش نهایی فیلد ایمیل یا موبایل معرف نیز موجود است. اگر معرفی کننده خود پیگیری نکند ما خودمان با وی مکاتبه می کنیم تا پورسانت وی تحویل داده شود.

روش پیشنهادی معرفی مشتری شماره 4
یک بنر تبلیغاتی بزرگ در جاییکه واقعا دید خوبی داشته باشد و در نگاه اول همه به بتوانند به راحتی آن را ببینند را به صورت مستقیم به سایت ضابط لینک کنید. حتما این بنر و موقعیت آن باید به تایید ما برسد. اگر بازدیدکننده از سایت شما هرگونه فرمی مانند تماس با ما و ... را پر کند به صورت خودکار ثبت نام شده و در اطلاعات ثبت نام مشخص می‌شود که از کدام سایت آمده است. اگر این کاربر سفارش دهد پورسانت به مدیر سایت تعلق می گیرد. فقط توجه داشته باشید این پورسانت به سایت هایی تعلق می گیرد که بنری در جاییکه به قبلا به تایید ما رسیده باشد در سایتشان قرار داده باشند.

درصد پورسانت چگونه محاسبه می شود؟
مقدار درصد پورسانت طراحی سایت کاملا در صفحه همکاری در فروش توضیح داده شده است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر: