روش پیشنهادی یادگیری (چگونه شروع کنیم؟)

نگران نباشید ما به شما یاد میدهیم که یادگیری و آموزش کار با مدیریت سی ام اس ضابط چقدر راحت است.

آموزش

سایت ساز ضابط طوری برنامه نویسی شده است که بدون آموزش اولیه قابل استفاده باشد اما این بدان معنا نیست که نیاز به آشنایی ندارد.

مثالی از عدم نیاز به آموزش و نیاز به آشنایی
فرض کنید ابتدا گوشی اندروید داشته اید و حالا می خواهید با گوشی آیفون کار کنید (یا برعکس). ممکن است تا چند روز اول کار کردن با گوشی جدید برای شما سخت باشد. این به معنی عدم پیچیدگی گوشی آیفون یا اندروید نیست و تنها شما با آن آشنا نشدید. بنابراین نیاز است که مدتی با سایت کار کنید تا با آن آشنا شوید. سی ام اس ضابط با توجه به تنظیمات بسیار پیشرفته ای که دارد ممکن است کار کردن با آن در نگاه اول مشکل بنظر برسد اما بعد از مدتی عاشق کار با آن خواهید شد.

مقالات آموزشی فقط برای سئوالات پر تکرار
اگر قرار بود برای هر بخش یک مقاله آموزشی نوشته شود و کاربر مجبور بود همه آن را مطالعه کند شاید یک یا دو ماه طول می کشید تا کل مقالات به صورت روزنامه ای مطالعه شود برای اینکه کاربر در سریعترین زمان ممکن بتواند با سی ام اس کار کند ما فقط برای مواردی که توسط مشتریان قبلی خیلی سئوال شده بوده است را به صورت مقاله درآوردیم. برای مثال مقاله منو و صفحات پرتکرار ترین سئوال مشتریان بود که به صورت مقاله درآمده است.

چگونه شروع کنیم؟
همیشه روز اول کار با مدیریت سخت ترین روز است. بیشتر به خاطر اینکه نمیدانیم از کجا باید شروع کنیم. ما یک پیشنهاد جادویی برای شروع یادگیری داریم.

یک پیشنهاد جادویی! یادگیری مدیریت در عرض نیم ساعت
خیلی ساده است. کافی است مدیریت را باز کنید. از منوی سمت راست روی منوی های مدیریت کلیک نمایید. هر صفحه را به مدت ۵ دقیقه مطالعه کنید. یعنی متن ها و دکمه و فیلد ها را بخوانید. نه ۵ دقیقه بیشتر و نه ۵ دقیقه کمتر. بهتر است که تایمرگوشی موبایل خود را روشن کنید. اگر تمام صفحات را از منو باز کنید و هر صفحه را ۵ دقیقه مطالعه روزنامه ای نمایید خواهید دید بعد از نیم ساعت با اکثر بخش های مدیریت آشنا شدید. اکثر کاربرانی که بنظرشون کار با مدیریت سخت می آمد این کار را انجام نداده بودند. در صورتیکه بعد از اینکه اینکار را انجام دادند بشدت حسشون تغییر کرد و کار با مدیریت را فرا گرفته بودند. دقت کنید در طول زمان مطالعه روزنامه ای ممکن است با برخی از اصطلاحات آشنا نباشید. نیاز نیست با اصطلاحات آشنا باشید یا آن ها را حفظ کنید فقط به صورت روزنامه ای آن را مطالعه کنید و ذهن خود را درگیر قسمت هایی که متوجه آن نشدید نکنید با آن ها در روزهای بعد آشنا خواهید شد.

استفاده از پیشنهاد جادویی قبل از خرید
اگر هنوز سی ام اس ضابط را خریداری نکردید می توانید اینکار در نسخه دمو انجام دهید. البته چون نسخه دمو همه افزونه را با هم دارد و این اتفاق تو یک سایت واقعی اتفاق نمی افتد کار مشکل تر است. بنابراین اگر در صفحه دمو نسخه بدون افزونه را دارد از آن شروع کنید.

یک خبر خوب
ممکن است مطالعه روزنامه ای مدیریت بعضی از سئوالات شما را پاسخ ندهد و حتی سئوالات جدیدی پدید آورد. اما نگران نباشید ما همیشه مشتریان خود را همراهی و پشتیبانی می کنیم و هر زمان مشکل یا سئوالی برای شما پیش بیاید می توانید از بخش پشتیبانی (تیکت/ تلگرام) آنرا برای ما ارسال نمایید. ما برای سئوالات پرتکرار شما مقالات آموزشی تهیه کردیم که از طریق تب آموزش صفحه افزونه ها به تفکیک افزونه قابل مشاهده است.


برچسب ها: آموزشسایت ساز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر: