انتقال یا فروش سایت

در صورتیکه یک دامین جدید خریداری کرده و می خواهید سایت را انتقال و یا سایت را به فروش برسانید، نیاز به پرداخت هزینه انتقال یا فروش سایت هستید.

فروش سایت

هزینه انتقال سایت به دامین جدید
در صورتیکه به هر دلیل نیاز دارید که دامین سایت شما تغییر کند نیاز است که لایسنس سایت شما تغییر و مجددا سایت آپلود شود. برای این منظور ابتدا هزینه تغییر دامین را پرداخت فرمایید (مندرج در تعرفه ها) سپس دی ان اس دامین خود را تنظیم بفرمایید سپس از طریق تیکت اعلام بفرمایید. در حالت اول پس از تغییر دامین سایت به رایگان آپگرید می شود.

هزینه انتقال مالکیت سایت
مالک یا مدیر سایت از دید ما شخصی است که سایت را از ما خریداری کرده است و پشتیبانی به وی انجام شده است. در صورتیکه به هر دلیل این شخص بخواهد تغییر کند نیازمند طی شدن مراحل تغییر مالکیت است. در اولین مرحله هزینه انتقال مالکیت را پرداخت و سپس از طریق تیکت اعلام فرمایید. مهمترین علت دریافت هزینه انتقال مالکیت این است که زمانیکه مدیر تغییر می کند باید مجددا روی آموزش و پاسخ به سئوالات مدیر جدید، زمان صرف نماییم. در صورتیکه ما قبلا به مالک قبلی پشتیبانی های لازمه را داده بودیم. همینطور موارد دیگر نظیر تغییر اطلاعات مشتری از جمله سوابق، تغیر ایمیل در سرور و موارد دیگری باید انجام پذیرد. اگر علاوه بر تغییر مالک قصد تغییر دامین (مندرج در صفحه تعرفه ها) به هزینه تغییر مالکیت اضافه می شود.

مراحل انتقال مالکیت سایت
1- قبل از شروع هرگونه مکاتبه با پشتیبانی در خصوص انتقال سایت توافقات نهایی بین خریدار و فروشنده انجام پذیرید.
2- شرایط و ضوابط ما به طور کامل به مالک یا مدیر جدید توضیح داده شود.
3- یک تیکت مستقیم از اکانت مالک قبلی ارسال شود و طی آن واگذاری مالکیت و پشتیبانی به مالک جدید را اعلام نمایید. در این فرم ایمیل مالک جدید قید شود. در واقع این ایمیل به معنی تایید شما به معنی انتقال مالکیت خواهد بود.
4- مالک جدید باید حتما باید فرم سفارش را پر نماید و در فرم مشخصات واریز را نیز اعلام نماید و در قسمت توضیحات اعلام نماید که سایت را از ایمیل خریدار (مالک قدیم) تهیه کرده است.
همچنین تحت هیچ شرایط قبل از مراحل 1 تا 3 فرم سفارش پر نشود.
5- تمام اطلاعات مدیریت شامل آدرس ورود به مدیریت، نام کاربری و پسورد مدیریت به خریدار ارسال شود.


2 دیدگاه
[2] پشتیبان سایت ساز - 91/07/22 شنبه 02:09
سلام آقای احمدی مانند نصب سایت زمانیکه خرید انجام می شود یک روزه (24 ساعت) است. - پاسخ
[1] احمدی - 91/07/21 جمعه 23:39
با سلامببخشید پروسه انتقال جند ساعت معمولا زمان میبره ?! - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر: