آپگرید به آخرین نسخه

سایت ضابط بعد از مدتی نسخه جدید منتشر کرده و شما می توانید با مطالعه شرایط آپگرید و پرداخت هزینه آپگرید اقدام به آپگرید نسخه جدید فرمایید.

فرم آپگرید به آخرین نسخه

نکات مهم کلی
بعد از آپگرید پلاگین ها تفاوتی نمی کنند بلکه همان پلاگین ها بروز می شود.

بعد از آپگرید اطلاعات سایت شما حذف نمی شود و تنها باید نکات مهم زیر مطالعه شود.

نکات مهم آپگرید به 5.8 بالاتر
از نسخه 5.8 به بعد به جای 4 پوسته نیمه داینامیک یک پوسته کاملا کاملا داینامیک ایجاد شده که بر خلاف پوسته های قبلی قابلیت تغییر کامل css , html پوسته از مدیریت را دارد. قطعا این خبر خوشی برای طراحان پوسته است که می توانند بدون دخالت ما پوسته جدید طراحی نمایند. هر تکه از سایت نیز تبدیل به یک پنجره شده که برخلاف قبل قابلیت جابه جایی در محل های تعریف شده در پوسته را دارد. بعد از آپگرید تمام پنجره ها به صورت نمایش دهد قرار می گیرند که خود مدیر باید پنجره هایی که لازم ندارد و یا افزونه آن را خریداری نکرده است روی نمایش ندهد قرار دهد. حتما پنجره هایی که مورد نیاز نیست را روی نمایش ندهد قرار دهید تا در مصرف منابع و جلوگیری از شلوغی یا کاهش پهنای باند بی مورد جلوگیری شود. همچنین با توجه به اینکه پوسته قبلی حذف شده اند تغییرات رنگ بندی باید مجددا انجام شود. البته رنگ بندی های قبلی حذف نمی شود ولی باید رنگ بندی قبلی به پوسته جدید کپی و پیست کرد. همچنین لوگو و فاو آیکون از بخش تنظیمات حذف و وارد بخش پوسته شده اند بنابراین مجددا باید آپلود شود.

نکات مهم آپگرید به 4.2 بالاتر
از طریق مدیریت فهرست ها آدرس های اینترنتی موارد زیر را تغییر دهید:
linkbox.htm تبدیل شود به linkbox.php
cnt.html تبدیل شود به zcat-0-0.php
به جای خالی گذاشتن فیلد آدرس اینترنتی صفحه اول آدرس کامل سایت را مانند زیر وارد نمایید نسخه جدید تر از 4.2 یک سیستم مدیریت صفحات پیشرفته برای تولید بی نهایت صفحه وجود دارد و 3 صفحه استاتیک قبلی حذف می شود. این صفحات در آپگرید حذف می شوند و قبل از آپگرید از آن ها یک کپی داشته باشید تا بعدا در قسمت مدیریت محتوا آن ها را اضافه نمایید. بعد از آپگرید غیر از آمار بازدید های قبلی، 3 صفحه استاتیک اطلاعات دیگری حذف نمی شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر: