چرا CMS ضابط؟

چرا استفاده از CMS ضابط برای طراحی سایت بهتر از استفاده از CMS های رایگان مانند وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی است؟

معایب وردپرس

چرا استفاده از CMS ضابط برای طراحی سایت بهتر از استفاده از CMS های رایگان مانند وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی است؟

در مقایسه با وردپرس خیلی دیرتر مجبور خواهید شد با هاست اشتراکی خداحافظی نمایید.
اغلب سی ام اس های رایگان مانند وردپرس خیلی زود به خرید یا ارتقا سرور احتیاج پیدا می کنند و هاست اشتراکی جوابگو نخواهند بود. این مشکل در سال های اولیه که درآمد سایت زیاد نیست حتی منجر به تعطیلی سایت می شود. اما در سی ام اس ضابط به دلیل تمرکز زیاد روی پرفرمنس٬ خرید یا ارتقا سرور خیلی دیرتر نیاز خواهد شد.

امکانات منحصر بفرد و زیادی دارد.
امکانات منحصربفرد زیادی در افزونه های مختلف سی ام اس ضابط وجود دارد که کم نظیر هستند و با هیچ سی ام اس دیگری نمی توانید نظیر آن را داشته باشید. این امکانات مختص سی ام اس ضابط هستند و هر ماه نیز بیشتر می شوند. گرچه محدود به امکانات منحصربفرد فعلی نیستید و امکان سفارش تغییرات دلخواه و آپگرید به جدیدترین نسخه با هزینه مناسب نیز وجود دارد.

قیمت بسیار مناسب است.
با وجودی اینکه سی ام اس ما ارزان ترین یا رایگان نیست ولی نسبت به امکانات٬ کیفیت و پشتیبانی که از شما انجام می شود قیمت بسیار مناسبی دارد و حتی می توانید هزینه آنرا اقساطی پرداخت نمایید. برخی سی ام اس را رایگان تهیه می کنند اما بعدا متوجه می شوند اشکالات یا کمبود های آن بسیار زیاد است و هزینه بسیار زیادی جهت رفع آن مشکلات می نمایند. گاهی قیمت ما اینقدر مناسب است که برخی از همکاران طراحی سایت ترجیح می دهند برای مشتریان خود از ما خرید داشته باشند.

برخلاف CMS های رایگان پشتیبانی بینظری از شما خواهد شد.
خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان وظیفه شرکتی است که از شما هزینه دریافت می کند. CMS های رایگان پشتیبانی به شما نخواهند داد. اما خیالتان راحت باشد که بعد از پرداخت هزینه همچنان پیگیر شما هستیم و هر مشکل فنی رخ دهد پشتیبان ها موظف هستند مشکل را حل و شما را راهنمایی نمایند. لطفا نظرات مشتریان قبلی را مشاهده بفرمایید و استدعا می کنیم قبل از اینکه تجربه بدی برای سایت شما رخ دهد به اهمیت پشتیبانی مناسب توجه بیشتری نمایید.

مشکلات امنیتی سیستم های اپن سورس مانند وردپرس را ندارد.
سی ام اس های اپن سورس کد باز هستند و هر هکری به اطلاعات و نقشه کامل آن سی ام اس دسترسی دارد. یک محصول رایگان که دارای کاربران زیادی است برای هکرها بسیار جذاب می باشد. شما امنیتی که در یک سی ام اس کد بسته خواهید داشت در یک سی ام اس کدباز که هکران کاملا به آن دسترسی و تمرکز دارند نخواهید داشت. امکان دارد هر از چند گاهی خبرهایی مبنی بر منتشر شدن حفره های امنیتی وردپرس را شنیده باشید در اینصورت اگر دیر اقدام به آپگرید نمایید احتمالا سایت شما مورد حمله یک هکر قرار می گیرد.

سیاست عدم نیاز به برنامه نویس در توسعه سی ام اس بکار رفته است.
در توسعه سی ام اس ضابط بسیار دقت شده تا حد امکان مدیر بتواند تغییرات را بدون نیاز به برنامه نویسی انجام دهد. این تنظیمات بسیار بیشمار هستند ولی به عنوان مثال مدیر می تواند بدون کد نویسی رنگ بندی سایت را تغییر دهد یا یک بلوک ظاهری را جا به جا کند یا جدیدترین مطالب را به پربیننده ترین مطالب تبدیل کند. این مثال های اینقدر زیاد هستند که گاهی خود ما برخی از آن ها را فراموش می کنیم. اغلب مشتریان قدیمی که مدت زیادی با سی ام اس کار کردن شیفته قدرت در شخصی سازی سی ام اس هستند.

سئو و گوگل پیج اسپید بسیار قوی تری نسبت به سایر CMS  دارد.
برای سئو (بالا آمدن سایت در نتایج گوگل) باید افزونه مختلف و تغییرات زیادی انجام شود اما در سی ام اس ضابط اکثر تغییرات موثر در سئو و گوگل پیچ اسپید از قبل انجام شده است و دیگر نیازی به پرداخت هزینه ای جدا برای بهینه سازی سایت نخواهید بود.

مشکلات فنی نسبت به برنامه نویسی اختصاصی بسیار کم خواهد بود.
همانطور که در تاریخچه تغییرات مشخص است سی ام اس ضابط از سال ۸۷ در حال توسعه است و در طول این مدت مشتریان زیادی از آن استفاده کرده اند به همین دلیل باگ های بسیاری در آن تست و حل شده اند اما زمانیکه سفارش طراحی سایت جدیدی به برنامه نویس می دهید بعد از تحویل با باگ ها و مشکلات زیادی مواجه می شوید و اغلب چندین ماه رفع این مشکلات طول خواهد کشید. اگر قبلا تجربه سفارش نرم افزاری را داشته باشید میدانید یک نرم افزار جدید باگ های زیادی خواهد داشت٬ حتی اگر ویندوز جدیدی از مایکروسافت باشد.

دموی سایت ساز

استفاده از سی ام اس ضابط ریسک برنامه نویسی اختصاصی برای استارتاپ ها را ندارد.
برخی از مدیران به دلیل اینکه آینده خوبی برای استارتاپ خود می بینند تمایل دارند از همان ابتدا تیم برنامه نویسی استخدام نمایند. اینکار کاملا اشتباه است. سایت همه استارتاپ های بزرگ بعد از موفقیت دوباره نویسی شدند. به عنوان مثال دیجی کالا با ASP کلاسیک نوشته شده بود و بعد از موفقیت و کسب درآمد سایت را از ابتدا نوشتند. بر اساس آمار بیشتر از ۹۵٪ استارتاپ ها شکست میخورند و اجاره فضا و استخدام تیم برنامه نویسی برای یک استارتاپ بدون درآمد اشتباه است حتی اگر بودجه کافی وجود داشته باشد. می توان به جای ده ها میلیون هزینه طراحی سایت اختصاصی با سی ام اس تجاری مانند سی ام اس ضابط شروع کنید و بعد اگر مارکتینگ جواب داد و سایت درآمد ثابتی بدست آورد آنگاه با خیال راحت برای تیم برنامه نویسی خود هزینه کنید. اگر بودجه زیادی دارید بهتر است بودجه خود را صرف تبلیغات و مارکتینگ نمایید.

امکان مشاهده و بررسی قبل از تحویل وجود دارد.
ارائه نسخه دمو و نسخه نمایشی قبل از خرید ویژگی منحصر بفردی نیست بنابراین ما هم برای کمک به انتخاب بهترین سی ام اس به شما امکان تست کامل بخش مدیریت و پیش نمایش سایت را در صفحه دمو محیا نمودیم.

سایت بسیار سریع تحویل می شود.
زمان برای مشتریان بسیار ارزشمند است و ما از آن آگاه هستیم. سایت مورد نظر شما زودتر از تصور بشما تحویل داده می شود.

استفاده کننده زیاد دلیل بر بی نقص بودن نیست.
هر چیزی که استفاده کننده زیادی دارد به معنی بی نقص بودن آن نیست. دین بودا بیش از ۵۰۰ میلیون پیرو دارد اما دلیل بر بی نقص بودن آن نیست. استفاده از وردپرس یا CMS های اپن سورس دیگر رایگان است و همین رایگان بودن باعث استفاده کننده زیاد شده است. گرچه در ابتدا هزینه نمی شود اما هزینه زیادی در آینده نیاز خواهد بود. خرید بسته های آموزشی٬ سفارش افزونه های یا پوسته٬ سفارش درگاه بانکی و ... هزینه های معمولی است که باید پرداخت کنید و این هزینه ها بسیار بیشتر از هزینه خرید سی ام اس ضابط خواهند شد. در صورتیکه با پرداخت هزینه کمتر همین موارد را از ابتدا داشتید.

کار را به متخصص میسپارید.
درسته که ممکن است بتوانید با وقت صرف کمی بتوانید سی ام اس رایگانی نصب کنید اما ماه ها طول میکشد که به تخصص نسبی برسید. اگر می خواهید طراحی سایت را به عنوان شغل انتخاب کنید مشکلی نیست ولی اگر می خواهید با سایت خود کسب درآمد کنید و استارتاپ داشته باشید. به جای تمرکز روی طراحی سایت که تخصص اصلی شما نیست روی موفقیت سایت تمرکز نمایید.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر: