آموزش‌هامقالات عمومی وب

خرید و فروش وب سایت استارتاپ

اگر قصد فروش وب سایت خود را دارید. اگر قصد پیدا کردن شریک و سرمایه گذار برای استارتاپ خود را دارید. اگر قصد خرید یا سرمایه گذاری روی یک استارتاپ فعال را دارید. از طریق فرم پایین صفحه شرایط خود را اعلام کنید تا کسانیکه با شرایط شما موافق هستند به شما پاسخ دهند.

خرید و فروش استارتاپ
ممکن است شما هم مانند خیلی از مدیران سایت ناامید شده باشید تا حدی که قصد تعطیلی سایت خود را گرفته اید اما اگر وب سایت شما روزی بیشتر از ۱۰۰ ورودی از گوگل داشته باشد باید بدانید که سایت ارزشمندی دارید و نباید آنرا تعطیل کنید. اگر تصمیم قطعی به تعطیلی دارید می توانید آنرا کامل یا به صورت شراکتی واگذاری کنید یعنی برای وب سایت خود سرمایه گذار پیدا کنید یا آن را کامل بفروش برسانید. بنابراین اگر وب سایتی دارید که می خواهید آنرا بفروشید اینجا بهترین محل برای فروش وب سایت و فروش استارتاپ است همچنین اگر می خواهید وب سایت یک استارتاپ یا ایده را خریداری نمایید و آنرا به موفقیت و درآمدزایی برسانید اینجا می توانید سایت مورد نظر خود را برای خرید یا سرمایه گذاری انتخاب نمایید.


چرا خرید و فروش وب سایت برای هر دو طرف سودمند است؟
هر وب سایتی برای اینکه موفق شود باید زمان زیادی فعال باشد. از گوگل تا دیجی کالا هیچ کدام در سال های اولیه سود دهی نداشتند و به مرور زمان و مقاومت و حل مشکلات توانستند به درآمد زایی برسند. در همین حال خیلی از مدیران سایت ها و استارت آپ ها متاسفانه نمی توانند مقاومت کنند و وب سایت های خود را به دلایل گوناگون تعطیل می کنند. اگر مدیران وب سایت ها و استارتاپ ها مقاومت کنند احتمالا بتوانند سایت را به درآمد زایی برسانند اما گاهی اوقات هیچ راهی جز فروش وب سایت یا تعطیل کردن وب سایت باقی نمانده است و مالکین وب سایت تصمیم می گیریند که وب سایت را رها کنند. در این شرایط میتوان به جای تعطیلی وب سایت با آگهی جذب سرمایه گذار برای وب سایت یا فروش استارتاپ خود هم به کسانیکه قصد راه اندازی سایتی مثل شما را داشتند کمک کرد و هم به آن ها اجازه داد که از ویژگی های مثبتی که سایت شما کسب کرده است استفاده کنند. بنابراین در این شرایط هم خریدار دیگر نیازی نیست چند ماه وقت صرف کند و هم فروشنده وب سایت حداقل بخشی از هزینه ای که وب سایت یا استارت آپ خود کرده است بدست بیاورد. در صورت واگذاری بخشی از سهام استارتاپ و سایت خود هم می توانند از تعطیلی آن جلوگیری کنند.

چطور وب سایت یا استارتاپ خود را برای فروش و واگذاری در اینجا عرضه کنم؟
فعلا می توانید یک شرح مختصر از وب سایت خود ٬ رقم پیشنهادی به همراه درصد مورد نظر برای درصد و هر توضیح مفیدی که فکر می کنید لازم است گفته در کادر ارسال دیدگاه این صفحه ارسال نمایید. ما قصد داریم. اگر از این صفحه استقبال خوبی شود ممکن است یک سیستم جامع تری برای عرضه وب سایت ها بنویسیم اما تا زمانیکه درج آگهی فروش سایت سیستمی شود می توانید آگهی فروش وب سایت یا استارتاپ خود را در زیر کامنت کنید. هر شخصی که خریدار وب سایت است لطفا به آن کامنت پاسخ دهد تا ما آن پاسخ به ایمیل و شماره موبایل نویسنده آن دیدگاه (آگهی دهنده فروش وب سایت یا درخواست شریک) برسانیم. اگر قصد فروش سایت٬ خرید سایت٬ فروش استارتاپ٬ خرید استارتاپ یا پیدا کردن شریک برای استارتاپ خود دارید لطفا فرم زیر را پر نمایید.