آموزش‌هامقالات عمومی وب

دریافت نماد الکترونیکی

راهنمای اینماد

دریافت نمادالکترونیکی برای سایت هایی که محصول یا خدماتی را به صورت آنلاین بفروش میرسانند موجب اعتماد بیشتر کاربران می شود. همچنین برای دریافت درگاه مستقیم بانکی ضروری می باشد. توجه فرمایید در صورتیکه قیمت محصول یا خدمات از قبل به طور کامل مشخص نیست یا وجه به صورت آنلاین از کاربر دریافت نمی کند نمی توانید اینماد دریافت نمایید.

در زمان دریافت اینماد ممکن است ارزیاب نماد موارد از چک لیست الزامات را تایید نکند در این حالت شما باید روند سفارش و نحوه نمایش قیمت ها را به ارزیاب را توضیح دهید.

دریافت نماد الکترونیکی برای سایت های آگهی
روند ارسال آگهی (در سایت بدون پلاگین 39)
نکته: در تنظیمات آگهی "ایجاد صورتحساب و پرداخت خودکار بعد ارسال آگهی" فعال باشد و حداقل یک گزینه با تعرفه بالاتر از 0 وجود داشته باشد.
1- کاربر در سایت لاگین yourdomain.com/login.php می کند. (اطلاعات نمونه جدید تست نام کاربری test - کلمه عبور test)
2- بعد از کلیک روی ارسال آگهی yourdomain.com/submit-ads.php دسته بندی آگهی انتخاب می شود و سپس وارد صفحه ورود اطلاعات آگهی می شویم.
3- پس از وارد کردن عنوان آگهی و ... نوبت انتخاب قابلیت های ویژه آگهی می باشد. قیمت هر قابلیت درج شده است.
4- پس از کلیک روی دکمه ارسال قیمت نهایی به کاربر نمایش داده می شود در صورت تایید به مرحله بعد می رویم.
5- در صورتیکه کاربر اعتبار داشته باشد روند قابلیت ویژه روی آگهی اعمال می شود و آگهی نیز ارسال می شود و در صفحه تراکنش ها علت کسر هزینه ثبت می شود. yourdomain.com/account-amount.php
6 در صورتیکه کاربر موجودی نداشته باشد به صفحه پرداخت آنلاین ارجاع داده می شود. شماره صورتحساب و کد پیگیری به کاربر نمایش داده می شود.
7- بعد از پرداخت موفقیت آمیز صورتحساب اعمال می شود و روی آگهی اعمال می شود. از صفحه yourdomain.com/bill.php صورتحساب قابل پیگیری می باشد.

روند ارسال آگهی در سایت با پلاگین 39 - بسته آگهی
موارد 1 و 2 مانند بالا می باشد و در تنظیمات آگهی "صفحه بعد از ارسال آگهی"  انتخاب لیست پکیج فعال باشد، بسته تعریف و تمام تعرفه ها -1 قرار بگیرید که غیر فعال باشد.
3- پس از وارد کردن اطلاعات آگهی به صورت رایگان ارسال می شود در ادامه به صفحه انتخاب بسته های پیشنهادی (غیر رایگان) ارجاع داده می شود.
4- هر بسته دارای قیمت و توضیحات می باشد با کلیک روی هر بسته به مرحله بعد می رویم
موارد بعدی نیز مانند بالا می باشد.

نحوه قرار گیری کد نماد در سایت
پس از تایید اینماد کد مربوطه در سایت اینماد قابل کپی می باشد.
سپس کد را در پنجره مناسبی از سایت خود کپی نمایید.
در صورتیکه اینماد دریافت کردید لطفا نام دامین خود را در این صفحه کامنت بگذارید و از تجربیات خود بگویید.