سایت ساز ضابطآموزش هاپلاگین 28 اکسل

ایمپورت آگهی از اکسل

ایمپورت آگهی

با استفاده از پلاگین 28 (اکسل) می توانید در پلاگین 10 (مدیریت آگهی) آگهی ها را از اکسل ایمپورت کنید. برای مثال آگهی ها توسط بازاریابان یا روبوت در یک فایل اکسل جمع آوری می شوند و سپس با ایمپورت این آگهی ها را در سایت وارد می کنید.
برای این منظور ابتدا فایل نمونه زیر را دانلود نمایید. توجه فرمایید هیچ تغییر در فرمت بندی این فایل نمونه داده نشود و فقط ردیف به آن اضافه شود.
ستون های اکسل نمونه به صورت زیر می باشد.
A- عنوان آگهی
B-پیوند یکتا
C-متن آگهی می تواند شامل کاراکتر های HTML باشد
D-کلمات کلیدی موتور جستجو
E-توضیحات موتور جستجو
F-نام آگهی دهنده
G-آی دی کاربر آی دی مدیر سایت 0 می باشد. در صورتیکه کاربری با شماره موبایل وارد شده در ستون P موجود باشد به صورت خودکار آی دی کاربر اصلاح می شود.
H-آی دی دسته بندی آگهی
I-آی دی موقعیت نیازمند پلاگین 29 (موقعیت ها) می باشد
J-مدت اعتبار در هر صورت بر اساس روز محاسبه می شود.
K-وضعیت (تایید=yes) حتما با حروف کوچک و لاتین نوشته شود. در صورتیکه نمی خواهید به صورت تایید شده باشد no وارد شود.
L-فیلد های دلخواه وارد کردن این ستون نیاز به آشنایی کامل با پلاگین 13 (فیلد های دلخواه) دارد و در غیر اینصورت مقداری وارد نشود. برای مثال این مقدار ها یک آگهی بخش املاک می تواند باشد place|میدان آزادی;metrag|12; نام لاتین فیلد+|+مقدارآن فیلد+; باید وارد شوند. می توانید از طریق mysql مقادیر ستون
M-تاریخ ارسال اگر تاریخ وارد نشود تاریخ ایمپورت در نظر گرفته می شود. حتما فرمت تاریخ باید به صورت فایل نمونه باشد.
N-Column1 آدرس آگهی
O-ایمیل
P- موبایل اگر پلاگین 14 (پیامک) و ارسال زمان ثبت نام فعال باشد بعد از ایمپورت هر آگهی یک پیامک ارسال می شود. همچنین شماره موبایل های کاربران سایت شما چک می شوند. اگر موبایل در لیست کاربران سایت موجود بود. پیامک به صورت زیر ارسال می شود.
Q- تلفن آگهی


ایمپورت با تعداد بالا
با وجودی که محدودیتی برای تعداد ردیف های اکسل در نظر نگرفتیم سعی کنید در هر بار ایمپورت حداکثر 100 رکورد استفاده نمایید در صورتیکه رکورد بیشتری وارد شود ممکن است به دلایل مختلف مانند قطعی اتصال اینترنت یا مشکلی در سرور ایمپورت نیمه تمام بماند و اینطوری مشخص نخواهد بود کدام آگهی ها ایمپورت شده اند. همینطور در صورت فعال بودن ارسال پیامک ممکن است بعد از ایمپورت صفحه قطع شود. در این حالت صفحه ظاهرا قطع شده است ولی در پشت صحنه پیامک ها ارسال می شوند بنابراین تحت هیچ شرایط صفحه را رفرش نکنید و صفحه را به همان صورت رها نمایید تا تمام پیامک ها ارسال شوند. (از طریق پنل پیامک می توانید روند ارسال پیامک ها را مشاهده نمایید) بعد از اتمام ارسال پیامک ها صفحه مورد نظر را ببندید و به صورت مستقیم آدرس مدیریت را وارد نمایید.

توجه
متن را اگر از وب یا ورد کپی می کنید قبل از کپی در اکسل آن را کلین کنید (مثلا یکبار در نوت پد کپی کنید) بعد پیست کنید تا استایل های مختلف در آن قرار نگیرد.