پرینت

درباره طراحی سایت ضابط

درباره شرکت طراحی سایت ضابط

فعالیت از سال ۱۳۸۴
طراحی وب سایت ضابط از سال ۱۳۸۴ با مدیریت میثم ضابط (رزومه) در زمینه طراحی سایت فعالیت خود را آغاز نمود.

همکاری با سازمان ها و بانک ها
عمده فعالیت ما همکاری با سازمان ها و اجرای پروژه های اینترانت داخل سازمانی بود. ما برای بانک مسکن (اینترانت بانک مسکن ، سایت استخدام بانک مسکن و شرکت ناواکو)، بانک صادرات ( بخش سرمایه گذاری بانک صادرات ، فلش داینامیک) ، اینترانت گلرنگ ، ایران خودرو و ایساکو ، وزارت بهداشت و ... پروژه هایی انجام دادیم.

توسعه سی ام اس اختصاصی
 پس از آن در سال ۱۳۸۷ همکاری با سازمان ها و اجرای پروژه های اینترانت را متوقف کردیم تا بر روی توسعه CMS اختصاصی ضابط تمرکز نماییم و در نهایت با افتخار موفق به کسب صدها مشتری از داخل و خارج کشور شدیم. تمرکز ما روی پشتیبانی مناسب و بروزرسانی مدام بود تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را با امکانات بیشتر حفظ نماییم. قیمت و کیفیت مناسب نمونه سایت های اجرا شده توسط سایت ساز باعث شد علاوه بر مشتریان عادی همکاران طراحی وبسایت زیادی ترجیح دهند از ما برای مشتریان طراحی سایت خود خرید داشته باشند. زیرا قیمت سی ام اس ما حتی برای همکاران نیز بصرفه تر از اجرای آن توسط خودشان بود. در زمینه فروش هاست و پنل اس ام اس نیز همچنان خدمات ما پابرجا بود. از دید مشتریان وفادار ما امکانات منحصربفرد و جذاب در پنل ادمین و پشتیبانی واقعی و سئو عالی بهترین مزیت های ما قلمداد شده است. البته ما همواره به ضعف های خود آگاه هستیم و در تلاش هستیم که بتوانیم با برطرف کردن آن ها نهایت رضایت مشتریان خود را کسب نماییم.

افزایش نیرو٬ شروعی دوباره
ما از سال ۸۴ در زمینه طراحی سایت مشغول بودیم٬ سال ۹۱ اوج فعالیت طراحی سایت ضابط بود. اما رفته رفته فعالیت ما کم رنگ تر شد با این حال همچنان در خدمت مشتریان قدیمی بودیم. ما دوام آوردیم و شرایط سخت را پست سر گذاشتیم. در نهایت در سال ۹۷ با افزایش نیرو تصمیم گرفتیم قدرتمند تر از همیشه راه خود را ادامه دهیم. قطعا در سال ۹۸ از ما بیشتر خواهید شنید.


طراحی سایت ضابط از سال ۱۳۸۴

جهت مشاهده اطلاعات تماس به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید