پرینت

درباره طراحی سایت ضابط

طراحی وب سایت ضابط از سال ۱۳۸۲ با مدیریت میثم ضابط در زمینه طراحی سایت فعالیت خود را آغاز نمود.
عمده فعالیت ما همکاری با سازمان ها و اجرای پروژه های اینترانت داخل سازمانی بود. 
ما برای بانک مسکن (اینترانت ، سایت استخدام بانک مسکن و شرکت ناواکو)، بانک صادرات ( بخش سرمایه گذاری ، فلش داینامیک) ، اینترانت گلرنگ ، ایران خودرو ، وزارت بهداشت و موزه ملک و ... پروژه هایی انجام دادیم.
پس از آن در سال ۱۳۸۷ همکاری با سازمان ها و اجرای پروژه های اینترانت را متوقف کردیم تا بر روی توسعه CMS اختصاصی ضابط تمرکز نماییم و در نهایت با افتخار موفق به کسب صدها مشتری از داخل و خارج کشور شدیم. تمرکز ما روی پشتیبانی مناسب و بروزرسانی مدام بود تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را با امکانات بیشتر حفظ نماییم. قیمت و کیفیت مناسب نمونه سایت های اجرا شده توسط سایت ساز باعث شد علاوه بر مشتریان عادی همکاران طراحی وبسایت زیادی ترجیح دهند از ما برای مشتریان طراحی سایت خود خرید داشته باشند. زیرا قیمت سی ام اس ما حتی برای همکاران نیز بصرفه تر از اجرای آن توسط خودشان بود. در زمینه فروش هاست و پنل اس ام اس نیز همچنان خدمات ما پابرجا بود.
در نهایت پس از یک وقفه توسعه CMS در سال ۱۳۹۷ مجددا و با قدرت بیشتر از سر گرفته شد و بخش توسعه استارت آپ ها و اپلیکیشن های موبایل نیز به مجموعه ما اضافه شد. از دید مشتریان وفادار ما امکانات منحصربفرد و جذاب در پنل ادمین و پشتیبانی واقعی و سئو عالی بهترین مزیت های ما قلمداد شده است. البته ما همواره به ضعف های خود آگاه هستیم و در تلاش هستیم که بتوانیم با برطرف کردن آن ها نهایت رضایت مشتریان خود را کسب نماییم.

SecImgSes