پرینت

نمایندگی و همکاری در فروش سایت ساز

شروط اولیه نمایندگی یا مشاورفروش سایت ساز ضابط

  1. حداقل یک نسخه در حالت #1 یا دو نسخه در حالت #2 خریداری شده باشد.
  2. نماینده با مدیریت سایت ساز ضابط و امکانات آن کاملا آشنا باشد.
  3. پورسانت فقط برای فروش امکانات آماده سایت ساز محاسبه می شود.
  4. حذف کپی رایت در حالت #1 رایگان و در حالت #2 شامل هزینه است.
  5. نماینده اجازه فروش سایت ساز با قیمت دلخواه خویش را دارد.
  6. پشتیبانی یا نماینده فروش یا به صورت مستقیم به مشتری ارائه می شود. تغییر شامل هزینه انتقال مالکیت می باشد

پورسانت یا تخفیف امکانات آماده سایت ساز
10% پورسانت برای نمایندگان عادی یا مشاور فروش عادی
15% پورسانت برای نمایندگان رسمی یا مشاور فروش رسمی
40% پورسانت برای نمایندگان اعتباری

نمایندگان عادی
مشتریان قدیمی یا کسانیکه در ابتدای فعالیت فروش و بازایابی هستند می توانند از این روش استفاده نمایند و فقط کافی است مشتری را به ما معرفی کنند یا شخصا با وی قرارداد بسته و سپس از ما خرید نمایند. در صورتیکه خودشان با مشتری قرارداد ببندند هزینه دلخواه را می توانید اعلام بفرمایید. دقت نمایید اگر خودتان خرید جدیدی نمایید هم این تخفیف یا پورسانت تعلق می گیرد و حتما لازم نیست برای شخص جدیدی باشد. همچنین دقت نمایید اگر شخص جدیدی معرفی نمایید تنها برای اولین سفارش پورسانت در نظر گرفته می شود.

نمایندگان رسمی
تنها تفاوت این است نماینده یا مشاور فروش رسمی باید دارای دفتر، آدرس و شماره ثابت باشد و پتانسیل کافی جهت دریافت نمایندگی رسمی داشته باشد. برای دریافت نمایندگی رسمی حتما باید یک قرارداد دو طرفه همکاری ثبت شود. ممکن است اطلاعات تماس نمایندگان رسمی در سایت ضابط درج شود.

مشاور فروش
ما در صفحه اول یا صفحه تماس با ما شماره تماس شما  + نام شما را به عنوان "مشاور فروش" درج می نماییم. بازدید کننده سایت ضابط اطلاعات شما را به عنوان مشاور می بینند و با شما تماس می گیرد و شما تنها کافی است مشتری بالقوه را بخرید از سایت ضابط ترغیب نمایید و هیچ مسئولیت دیگری نخواهید داشت و حتی نیازی به تبلیغات یا سایت جداگانه نیز ندارید و تنها کافی است با امکانات سایت ساز، شرایط فروش آشنا باشید. در صفحه فرم سفارش یک فیلد وجود دارد تحت عنوان اینکه کدام مشاور شما را به خرید ترغیب کرد. اگر نام شما انتخاب شود پورسانت تعریف شده به حساب شما واریز خواهد شد. اگر علاوه بر شماره موبایل، شماره ثابت و آدرس دفتر خود را جهت مشاوره حضوری اعلام نمایید. دلیلی خواهد شد که مشتریان بالقوه بیشتری بخصوص همشهری ها از شما مشاوره بگیرند و درآمدتان بیشتر شود.


نمایندگان اعتباری (پیش خرید)
این حالت مخصوص بازاریابان حرفه ای است. به این صورت که نماینده تنها 60% هزینه سایت ساز برای 5 لایسنس را واریز می کند. برای مثال ذکر می کند لایسنس هایم با پلاگین های x,y را پیش خرید می نمایم. بعد از واریز هزینه این لایسنس ها به نام خریدار ثبت می شود. حال هر زمان نماینده مشتری خود را پیدا کرد به ما اعلام می کند تا لایسنس مورد نظر برای مشتری وب نصب شود. مزیت این روش علاوه بر پورسانت / تخفیف بسیار بالا مصون ماندن از افزایش قیمت احتمالی سایت ساز است (در سال اول فروش بالاترین قیمت فروش 200 هزار تومان بود و حالا بالای یک میلیون است) همچنین همواره آخرین نسخه موجود برای مشتری نماینده نصب می شود. توجه داشته باشید شرایط و ضوابط یا هدایای خرید در زمان پیش خرید اعمال نمی شود و شرایط و ضوابط زمان نصب اعمال می شود. در واقع هیچ امتیازی دیگری غیر از تخفیف ذکر شده تعلق خواهد نگرفت. همچنین قبل از نصب امکان تغییر پلاگین با پلاگین هایی که دارای تعرفه مشابه هستند وجود دارد.

چگونگی همکاری در فروش و بازاریابی
راهنمایی هایی جهت معرفی مشتری طراحی سایت ارائه شده است.

3 دیدگاه

92/11/15 سه شنبه 21:16
[3] پشتیبان سایت:

سلام آقای رسول یوردخانی در منوی بالای سایت به تعرفه سایت ساز مراجعه نمایید.
92/11/15 سه شنبه 12:25
[2] رسول یوردخانی:

سلام در این صفحه به قیمت سایت ساز پایه اشاره نمایید
90/02/18 يكشنبه 19:29
[1] محمد علي نعمت الهي:

سلام نمایندگی می خواهم

SecImgSes