پرینت

تعرفه خدمات و هزینه ها

تمام هزینه های خدمات ما که نیاز به استعلام ندارند و هزینه آن از قبل مشخص هستند تنها در این صفحه درج می شوند. قیمت های درج شده مطابق قوانین تا ۷ روز اعتبار دارد. جهت دریافت سایر هزینه ها به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و از طریق یکی از راه های ارتباطی به ما پیغام دهید.

هزینه هاستینگ
هزینه هاست لینوکس ایران به شرح زیر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه هاست لینوکس مراجعه نمایید.


هزینه ثبت دامنه
دامنه ir: یکساله: پنج ساله ۲۵ هزار تومان
دامنه com: یکساله ۱۸۰ هزار تومان


هزینه پنل ارسال پیامک انبوه
هزینه پنل اس ام اس + خط ۱۴ رقمی اختصاصی + وب سرویس و اعتبار ۱۰۰ پیامک: سالانه ۵۰ هزار تومان


پشتیبانی اینترنتی
پشتیبانی شامل رفع رایگان مشکلات فنی (برنامه نویسی) + پاسخ به سئوالات کار با سایت می باشد که از طریق تلگرام و تیکت امکان پذیر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر قوانین را مطالعه نمایید.
هزینه سالانه پشتیبانی اینترنتی: ۱۰۰ هزارتومان


تعرفه امکانات سی ام اس ضابط
برای مطالعه در مورد مشخصات و توضیحات مربوط به هر افزونه میتوانید به صفحه امکانات مراجعه نمایید یا روی هر کدام از افزونه ها کلیک نمایید. نکته: هیچ کدام ازافزونه ها بدون هسته (اولین مورد سمت راست) سی ام اس کاربردی ندارد.

هسته۱۵۰هزارتومان اپلیکیشن۵۰هزارتومان همکاران۵۰هزارتومان فعالسازی۵۰هزارتومان کش۵۰هزارتومان آگهی۲۰۰هزارتومان اعتبار۱۰۰هزارتومان فروشگاه۱۰۰هزارتومان فیلدها۱۵۰هزارتومان پیامک۵۰هزارتومان لینکدونی۵۰هزارتومان پیوندها۵۰هزارتومان خبرنامه۵۰هزارتومان آمارگیر۵۰هزارتومان بنرمدیر۵۰هزارتومان پیغام۵۰هزارتومان فرمساز۵۰هزارتومان تیکت۱۰۰هزارتومان گوگل‌مپ۵۰هزارتومان کلیکی۱۵۰هزارتومان پاپ‌آپ۱۵۰هزارتومان بازاریابی۵۰هزارتومان بنرکاربر۵۰هزارتومان اکسل۵۰هزارتومان موقعیت‌ها۵۰هزارتومان نظرات۵۰هزارتومان پاکسازی۵۰هزارتومان زبان۵۰هزارتومان صفحات+۵۰هزارتومان فیدخوان۵۰هزارتومان گالری۵۰هزارتومان آگهی‌سریع۵۰هزارتومان استعلام۵۰هزارتومان مقایسه۵۰هزارتومان پکیج۵۰هزارتومان فروش‌فایل۵۰هزارتومان سئو۵۰هزارتومان تبدیل‌ویدئو۱۰۰هزارتومان ارسال‌ویدئو۵۰هزارتومان نقش‌کاربر۵۰هزارتومان تخفیف۵۰هزارتومان خدمات۱۰۰هزارتومان ربات۲۰۰هزارتومان درآمد۵۰هزارتومان


جهت سفارش هر کدام از موارد بالا کافی است هزینه مورد انتخابی خود را ازطریق پرداخت آنلاین یا واریز به شماره کارت 6274121156969339 - بنام میثم ضابط واریز نمایید و در نهایت از طریق هر کدام از راه های ارتباطی مانند فرم تماس با ما یا تلگرام و ... برای ما ارسال نمایید تا سرویس مورد نظر برای شما فعال شود.

 


طراحی سایت ضابط ۱۳۸۴ - ۱۳۹۸