پرینت

تعرفه خدمات و هزینه ها

تمام هزینه های خدمات ما که نیاز به استعلام ندارند و هزینه آن از قبل مشخص هستند تنها در این صفحه درج می شوند. قیمت های درج شده مطابق قوانین تا ۷ روز اعتبار دارد. جهت دریافت سایر هزینه ها به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و از طریق یکی از راه های ارتباطی به ما پیغام دهید.


هزینه هاستینگ
هزینه هاست لینوکس ایران به شرح زیر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه هاست لینوکس مراجعه نمایید.


هزینه ثبت دامنه
دامنه ir: یکساله: یکساله ۱۰ هزار تومان
دامنه com: یکساله حدودا ۱۵۰ هزار تومان (نیازمند استعلام به دلیل تغییر نرخ ارز از راه های ارتباطی ما)


هزینه پنل ارسال پیامک انبوه
هزینه پنل اس ام اس + خط ۱۴ رقمی اختصاصی + وب سرویس و اعتبار ۱۰۰ پیامک: سالانه ۱۵۰ هزار تومان


SEO  یا بهینه سازی سایت جهت بالا آمدن در نتایج گوگل
هزینه هر مرحله ۱ میلیون تومان می باشد. در هر مرحله اقداماتی فنی جهت بهبود وضعیت سئو انجام می شود و مراحل بعدی بعد از انجام مرحله اول و کسب رضایت شما انجام می شود.


بروزرسانی CMS ضابط
هزینه بروزرسانی سایت شما ۲۰۰ هزار تومان می باشد. در صورت گزارش باگ و مشکل فنی اغلب رایگان انجام می شود.


طراحی قالب CMS ضابط
تا اطلاع ثانوی در هنگام سفارش CMS طراحی قالب دلخواه (ظاهر سایت) کاملا رایگان می باشد. 
نکته: هر تغییری بعد از استعلام قیمت در قالب یا امکانات سایت داده شود شامل هزینه تغییرات سفارشی می شود. اطلاعات بیشتر


طراحی تغییرات سفارشی
هرگونه ویژگی سایت دلخواه شما قبل از برآورد هزینه سایت باید اعلام شود و هر ویژگی که بعد از آن اعلام شود امکان پذیر است اما شامل هزینه می شود که بسته به حجم کار متفاوت می باشد.


پشتیبانی اینترنتی
پشتیبانی اینترنتی شامل رفع مشکلات فنی (برنامه نویسی) + پاسخ به سئوالات کار با سایت می باشد که از طریق تلگرام و تیکت امکان پذیر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر قوانین را مطالعه نمایید.
هزینه سالانه پشتیبانی اینترنتی: سال اول رایگان و سال های بعد ۶۰۰ هزار تومان (ماهی ۵۰ هزار تومان) است.


تعرفه امکانات سی ام اس ضابط
برای مطالعه در مورد مشخصات و توضیحات مربوط به هر افزونه میتوانید به صفحه امکانات مراجعه نمایید یا روی هر کدام از افزونه ها کلیک نمایید. نکته: هیچ کدام ازافزونه ها بدون هسته (اولین مورد سمت راست) سی ام اس کاربردی ندارد. همچنین حتما نیاز نیست تمام افزونه ها را یکباره خرید و هر زمان حتی چند سال بعد می توانید افزونه دلخواه جدید را خریداری و به امکانات سایتتان اضافه نمایید.

هسته۴میلیون‌تومان API۵۰۰هزارتومان همکاران۵۰۰هزارتومان فعالسازی۲۵۰هزارتومان کش۵۰۰هزارتومان آگهی۵۰۰هزارتومان اعتبار۵۰۰هزارتومان فروشگاه۵۰۰هزارتومان فیلدها۵۰۰هزارتومان پیامک۲۵۰هزارتومان لینکدونی۲۵۰هزارتومان پیوندها۲۵۰هزارتومان خبرنامه۵۰۰هزارتومان آمارگیر۵۰۰هزارتومان بنرمدیر۲۵۰هزارتومان پیغام۲۵۰هزارتومان فرمساز۲۵۰هزارتومان تیکت۵۰۰هزارتومان گوگل‌مپ۵۰۰هزارتومان کلیکی۵۰۰هزارتومان پاپ‌آپ۵۰۰هزارتومان بازاریابی۵۰۰هزارتومان بنرکاربر۲۵۰هزارتومان اکسل۲۵۰هزارتومان موقعیت‌ها۲۵۰هزارتومان نظرات۲۵۰هزارتومان پاکسازی۲۵۰هزارتومان زبان۲۵۰هزارتومان صفحات+۲۵۰هزارتومان فیدخوان۵۰۰هزارتومان گالری۲۵۰هزارتومان آگهی‌سریع۲۵۰هزارتومان استعلام۵۰۰هزارتومان مقایسه۵۰۰هزارتومان پکیج۲۵۰هزارتومان فروش‌فایل۵۰۰هزارتومان سئو۵۰۰هزارتومان تبدیل‌ویدئو۵۰۰هزارتومان ارسال‌ویدئو۵۰۰هزارتومان نقش‌کاربر۲۵۰هزارتومان تخفیف۲۵۰هزارتومان خدمات۵۰۰هزارتومان ربات۵۰۰هزارتومان درآمد۲۵۰هزارتومان

جهت سفارش هر کدام از موارد بالا کافی است هزینه مورد انتخابی خود را ازطریق پرداخت آنلاین یا واریز به شماره کارت 6274121156969339 - بنام میثم ضابط واریز نمایید و در نهایت از طریق هر کدام از راه های ارتباطی مانند فرم تماس با ما یا تلگرام و ... برای ما ارسال نمایید تا سرویس مورد نظر برای شما فعال شود.

 

 


طراحی سایت ضابط از سال ۱۳۸۴

جهت مشاهده اطلاعات تماس به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید