پرینت

تعرفه خدمات و هزینه ها

تمام هزینه های خدمات ما که نیاز به استعلام ندارند و هزینه آن از قبل مشخص هستند تنها در این صفحه درج می شوند. قیمت های درج شده مطابق قوانین تا ۷ روز اعتبار دارد. جهت دریافت سایر هزینه ها به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و از طریق یکی از راه های ارتباطی به ما پیغام دهید.

هزینه هاستینگ
هزینه هاست لینوکس ایران به شرح زیر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه هاست لینوکس مراجعه نمایید.


هزینه ثبت دامنه
دامنه ir: یکساله: پنج ساله ۲۵ هزار تومان
دامنه com: یکساله حدود ۱۸۰ هزار تومان
 با توجه به تغییر مکرر نرخ ارز قبل از خرید مجددا از راه های ارتباطی ما استعلام نمایید.


هزینه پنل ارسال پیامک انبوه
هزینه پنل اس ام اس + خط ۱۴ رقمی اختصاصی + وب سرویس و اعتبار ۱۰۰ پیامک: سالانه ۵۰ هزار تومان


پشتیبانی اینترنتی
پشتیبانی شامل رفع رایگان مشکلات فنی (برنامه نویسی) + پاسخ به سئوالات کار با سایت می باشد که از طریق تلگرام و تیکت امکان پذیر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر قوانین را مطالعه نمایید.
هزینه سالانه پشتیبانی اینترنتی: ۱۰۰ هزارتومان


تعرفه امکانات سی ام اس ضابط
برای مطالعه در مورد مشخصات و توضیحات مربوط به هر افزونه میتوانید به صفحه امکانات مراجعه نمایید یا روی هر کدام از افزونه ها کلیک نمایید. نکته: هیچ کدام ازافزونه ها بدون هسته (اولین مورد سمت راست) سی ام اس کاربردی ندارد.

هسته۲۵۰هزارتومان اپلیکیشن۱۰۰هزارتومان همکاران۱۰۰هزارتومان فعالسازی۱۰۰هزارتومان کش۱۰۰هزارتومان آگهی۳۰۰هزارتومان اعتبار۲۰۰هزارتومان فروشگاه۲۰۰هزارتومان فیلدها۲۵۰هزارتومان پیامک۱۰۰هزارتومان لینکدونی۱۰۰هزارتومان پیوندها۱۰۰هزارتومان خبرنامه۱۰۰هزارتومان آمارگیر۱۰۰هزارتومان بنرمدیر۱۰۰هزارتومان پیغام۱۰۰هزارتومان فرمساز۱۰۰هزارتومان تیکت۲۰۰هزارتومان گوگل‌مپ۱۰۰هزارتومان کلیکی۲۵۰هزارتومان پاپ‌آپ۲۵۰هزارتومان بازاریابی۱۰۰هزارتومان بنرکاربر۱۰۰هزارتومان اکسل۱۰۰هزارتومان موقعیت‌ها۱۰۰هزارتومان نظرات۱۰۰هزارتومان پاکسازی۱۰۰هزارتومان زبان۱۰۰هزارتومان صفحات+۱۰۰هزارتومان فیدخوان۱۰۰هزارتومان گالری۱۰۰هزارتومان آگهی‌سریع۱۰۰هزارتومان استعلام۱۰۰هزارتومان مقایسه۱۰۰هزارتومان پکیج۱۰۰هزارتومان فروش‌فایل۱۰۰هزارتومان سئو۱۰۰هزارتومان تبدیل‌ویدئو۲۰۰هزارتومان ارسال‌ویدئو۱۰۰هزارتومان نقش‌کاربر۱۰۰هزارتومان تخفیف۱۰۰هزارتومان خدمات۲۰۰هزارتومان ربات۳۰۰هزارتومان درآمد۱۰۰هزارتومان


جهت سفارش هر کدام از موارد بالا کافی است هزینه مورد انتخابی خود را ازطریق پرداخت آنلاین یا واریز به شماره کارت 6274121156969339 - بنام میثم ضابط واریز نمایید و در نهایت از طریق هر کدام از راه های ارتباطی مانند فرم تماس با ما یا تلگرام و ... برای ما ارسال نمایید تا سرویس مورد نظر برای شما فعال شود.

 


طراحی سایت ضابط ۱۳۸۴ - ۱۳۹۸