پرینت

آی پی در سئو

IP در سئو

اگر از هاستینگ های اشتراکی استفاده می کنید و سفارش آی پی اختصاصی نداده اید حتما دامنه سایتتان به یک آی پی اشتراکی متصل است. برای اینکه مشاهده کنید آی پی سایت شما چیست و این آی پی در چه دامین هایی استفاده شده است. می توانید از سرویس Reverse IP Lookup سایت yougetsignal.com استفاده فرمایید. اگر آی پی اختصاصی باشد در لوک آپ آپ دامین دیگری دیده نمی شود. همینطور ساب دامین اصلی با تایپ آی پی به صورت مستقیم قابل دسترس خواهد بود.

228116ipseo.gif

مشکلات آی پی اشتراکی برای سایت شما
گوگل و احتمالا سایر موتور های جستجو به مطالب سایت هایی که از آی پی اختصاصی استفاده می کنند ارزش بیشتری قائل می شود. همینطور رنک سایت هایی که آی پی اختصاصی دارند کمی بهتر خواهد شد.

مشکلات آی پی اشتراکی برای مشتریان تبلیغات در سایت شما
از دیدگاه گوگل لینک از سایت های که دارای آی پی یکسان با شما هستند کم ارزش تر است. همینطور لینک از سایت هایی که دارای آی پی اختصاصی هستند ارزش بیشتری نسبت به آی پی های اشتراکی دارند.

مشکلات ارسال ایمیل از سایت هایی که آی پی مشترک دارد
اگر یکی از سایت هایی که در آی پی با آن مشترک هستید به عنوان اسپمر شناخته شود. معمولا ایمیل ارسالی از دامنه سایت شما نیز اسپم تلقی می شود و به Inbox نمی رود. البته معمولا شرکت هایی که در هاستینگ خود از ارسال انبوه ایمیل جلوگیری دقیقی دارند این اتفاق نمی افتد.

5 دیدگاه

94/05/22 پنجشنبه 16:02
[5] مشتریان بدون ایمیل:

سلام آقای بابک آی پی اختصاصی اینقدر تاثیر ندارد که باعث بالا آمدن و تغییر محسوسی در نتایج سایت شما شود. قطعا سایت شما مشکلات مهمتری دارد که بهتر است به یک مختصص سئو مراجعه نمایید یا خودتان شروع به یادگیری شروع نمایید و به مرور سئو سایتتان را بالا ببرید. با تشکر
94/05/21 چهارشنبه 10:41
[4] بابک:

سلام دوست گرامی خوبی؟ اقا من طراح سایتم صفر تا صد سایت هام رو مینویسم، از هیچ چیز آماده ای کمک نمیگیرم. الان یه سایت زدم سئوش خیییییییییییییییییلی اذیتم کرد. نمیدونم چرا نمیاد بالا واقعا ip اختصاصی نیست. خواستم ببینم به نظرتون الان بعد 3-4 ماه ای پیشو عوش کنم و خوب total click ایناش بپره اشتباه نیست؟ اصلا میشه هر راهنمایی به ذهنتون اومد بم بگین؟ ممنون میشم http://www.iranianpanel.com
90/11/26 چهارشنبه 05:49
[3] بردیا راد:

واقعا دستتون درد نکنه . اینکه اطلاعات با ارزشی رو برای استفاده عموم قرار دادید . امیدوارم اطلاعات خودتون روز به روز بیشتر بشه تا ما رو هم سیراب کنید
90/10/07 چهارشنبه 02:14
[2] fatemeh:

ممنون از زحمات شما علی بود
90/09/30 چهارشنبه 06:33
[1] سعید زمانی:

استاد ضابط همیشه راهنمایی های سئو شما را در سایتم استفاده کردم و تاثیرش را دیدم اگر میشه بازم برامون مقالات آموزشی بگذارید.

* SecImgSes

طراحی سایت ضابط از سال ۱۳۸۴

جهت مشاهده شماره تماس و ارتباط با ما به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید