پرینت

سئو - طراحی سایت سئو

سئو سایت

سئو SEO چیست؟
سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو Search Engine Optimization . سئو باعث افزایش ورودی گوگل می شود و این افزایش ورودی از گوگل اگر هدفمند باشد منجر به افزایش درآمد سایت شما خواهد شد.

سئو سه بخش دارد
سئوسازی سایت یا مراحلی که برای سئو شدن سایت نیاز است را در 3 بخش سئو تقسیم بندی کردیم که به صورت خلاصه به شرح زیر است
۱- بخش اول سئو: برنامه نویسی سایت بر اساس سئو
۲- بخش دوم سئو: محبوبیت دامنه سایت شما در سایت های دیگر
۳- بخش سوم سئو: محتوا و داده های سایت شما منطق با اصول سئو
در ادامه که انواع سفارش سئو را شرح می دهم ذکر می کنم هر کدام از انواع سفارش به کدام بخش های سئو مربوط هستند.

انواع سفارش سئو
سفارش بهینه سازی سئو کلی سایت: سفارش سئو کلی بهترین نوع سفارش سئو است و پیشنیاز تمام سفارشات سئو میباشد. هزینه و زمانی که برای آن صرف می شود یکبار برای همیشه است البته منوط به اینکه سایت شما از نظر برنامه نویسی و محتوا تغییری نکند. هدف این سفارش افزایش کلی ورودی از گوگل باشد و کل سایت از نظر سئو بهبود می یابد. در این نوع سفارش ما بخش اول و قسمت مهی از بخش سوم سایت شما را برای افزایش ورودی گوگل بهینه می کنیم.

سفارش بالا آمدن سایت با کلمات مورد نظر: هدف سئو کلمات بالا آمدن سایت فقط با یک یا چند کلمه کلیدی در گوگل باشد. پیشنهاد ما این است که ابتدا سئو کلی را انجام دهید و سپس روی بهینه سازی کلمات بهینه سازی انجام دهید٬ برخی از نمونه کارهای کلمات سئو قابل مشاهده هستند. 

استعلام هزینه و قیمت سئو (SEO)
برای اطلاع از هزینه سئو ابتدا نوع سفارش های مورد نیاز را انتخاب نمایید و به همراه آدرس سایتتان از فرم تماس یا تیکت (اعضا) برای ما ارسال نمایید. در متن فرم تماس نوع سفارش + حداقل بودجه در نظر گرفته شده + آدرس سایتتان + هدف از سئو سازی و سایر توضیحات لازمه تا حد لازم شرح داده شود.

طراحی سایت با استاندارد های سئو
بخش عظیمی از بهینه سازی کد نویسی و برنامه سایت (بخش اول) در پروژه سایت ساز ضابط انجام داده شده است بنابراین اگر هنوز سایت خود را طراحی نکردید و یا قصد طراحی مجدد سایت خود را دارید با خرید سی ام اس ضابط از پرداخت هزینه برای برنامه نویسی سایت معاف خواهید بود چون ۹۵٪ اقدامات لازم انجام شده است و مابقی مربوط به قسمت های منحصر بفرد سایت شما مانند قالب خواهد شد.


طراحی سایت ضابط ۱۳۸۴ - ۱۳۹۸