تشخیص آگهی های مشابه

آگهی های مشابه

سایر آگهی های یک کاربر به صورت لیست در زیر آگهی کاربر نمایش داده می شود. با این امکان در همان لحظه می توانید مشاهده نمایید کاربر چه آگهی های دیگری فرستاده است. برای مثال در تصویر زیر آگهی دهنده یک آگهی با عنوان "پوکه معدنی" ارسال کرده است و سایر آگهی های این کاربر مثل آگهی پوکه معدنی یک و ... را در زیر آن آگهی مشاهده کنیم. متاسفانه برخی آگهی دهندگان از رایگان بودن امکان ارسال آگهی سوء استفاده می کنند و آگهی های تقریبا تکراری و مشابه با تغییراتی جزئی ارسال می کنند اما با مدل جدید لیست تایید آگهی ها به سادگی ها می توانید سایر آگهی های یک کاربر را به سرعت مشاهده نمایید و تصمیم گیری نمایید که آگهی دهنده در حال ارسال آگهی های اسپم است یا خیر.


همچنین سیستم بتازگی از متن و عنوان آخرین آگهی تایید نشده با سایر آگهی های ارسال شده درصد می گیرد واگر درصد بالایی از کلمات شبیه به آخرین آگهی تایید شده باشد به رنگ قرمز درخواهد آمد. تا مدیر هر چه سریعتر متوجه آگهی های با متن های تقریبا تکراری بشود و فقط اگر مایل بود آن ها را تایید کند.
همینطور اگر کاربر برای درج آگهی هزینه پرداخت کرده باشد هزینه با رنگ با رنگ سبز ذکر می شود تا مدیر متوجه شود کاربر برای آگهی اعتبار پرداخت کرده است.

مقالات بیشتر را در پلاگین 10 آگهی مطالعه نمایید.
4 دیدگاه
[4] عباسعلی دهنوی - 93/08/22 پنجشنبه 21:08
با سلام و درودسپاسگزاری شایسته شماست.That's wonderful! - پاسخ
[3] محمدصادق برخورداری - 93/03/01 پنجشنبه 12:52
سلام حق با شما بود - پاسخ
[2] پشتیبان سایت - 93/02/25 پنجشنبه 15:34
سلام آقای محمدصادقاحتمالا دقت نکردید چون تو نسخه جدید بر خلاف نسخه قدیمی کل متن آگهی در همان لیست نمایش داده می شود و اصلا نیاز نیست که از تولتیپ یا ویرایش استفاده نمایید.با تشکر - پاسخ
[1] محمدصادق - 93/02/25 پنجشنبه 15:30
سلام یک مشکل در نسخه های جدید همین است وقتی روی آگهی می ایستیم و متن آن نمایش داده می شود متن نصفش در صفحه نیست و خوانده نمی شود و حتما باید ویرایش بزنیم - پاسخ
اگر در مورد (تشخیص آگهی های مشابه) نظری دارید، لطفا از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید.

* SecImgSes

طراحی سایت ضابط از سال ۱۳۸۴
zabetmeysam را در اینستاگرام، توییتر، تلگرام دنبال کنید

تمام حقوق این سایت متعلق به طراحی وب سایت ضابط می باشد

whatsapp