پرینت

روش پیشنهادی یادگیری کار با سایت ساز

آموزش

سایت ساز ضابط طوری برنامه نویسی شده است که بدون آموزش اولیه قابل استفاده باشد اما این بدان معنا نیست که نیاز به آشنایی ندارد.
فرض کنید ابتدا گوشی اندروید داشته اید و حالا می خواهید با گوشی آیفون کار کنید (یا برعکس)
ممکن است تا چند روز اول کار کردن با گوشی جدید برای شما سخت باشد. این به معنی عدم پیچیدگی گوشی آیفون نیست و تنها شما با آن آشنا نشدید.
بنابراین نیاز است که مدتی با سایت کار کنید تا با آن آشنا شوید.
سی ام اس ضابط با توجه به تنظیمات بسیار پیشرفته ای که دارد ممکن است کار کردن با آن در نگاه اول مشکل بنظر برسد اما بعد از مدتی عاشق کار با آن خواهید شد.

یک پیشنهاد جادویی! یادگیری۸۰٪ مدیریت در عرض نیم ساعت
اغلب مشتریانیکه از پشتیبانی سئوالات پیش پا افتاده می نمایند یا تصور می کنند که کار با مدیریت بسیار مشکل است حتی به صورت روزنامه ای هم عنوان های فیلد های موجود در مدیریت را نخوانده اند. تصور کنید در قسمتی از مدیریت نوشته شده است متن دلخواه صفحه تماس با ما٬ خوب قطعا اگر شما این عنوان را نخوانده باشید قطعا نمی دانید که چطور باید آنرا تغییر دهید. وقت آن است که پیشنهاد جادویی را به شما بگوییم. خیلی ساده است کافی است که از مدیریت سایت خود یا نسخه دمو وارد بخش مدیریت شوید و از طریق منو سمت راست به ترتیب از بالا روی هر لینک کلیک نمایید و محتویات آن صفحه را با صرف حدود ۶۰ ثانیه زمان مطالعه نمایید سپس به لینک بعدی بروید. قطعا مشاهده روزنامه ای تمام صفحات مدیریت بیشتر از نیم ساعت زمان نمی برد و بعد از آن شما ۸۰٪ کار با مدیریت را فرا گرفته اید.

یک خبر خوب
ممکن است مطالعه روزنامه ای مدیریت بعضی از سئوالات شما را پاسخ ندهد و حتی سئوالات جدیدی پدید آورد. اما نگران نباشید ما همیشه مشتریان خود را همراهی و پشتیبانی می کنیم و هر زمان مشکل یا سئوالی برای شما پیش بیاید می توانید از بخش پشتیبانی آنرا برای ما ارسال نمایید. ما برای سئوالات پرتکرار شما مقالات آموزشی تهیه کردیم که از طریق تب آموزش صفحه افزونه ها به تفکیک افزونه قابل مشاهده است.
لطفا مطالعه روزنامه ای آموزش ها را نیز از دست ندهید!

ارسال دیدگاه
SecImgSesطراحی سایت ضابط ۱۳۸۴ - ۱۳۹۷