پرینت

فواید خرید با روش حالت #1

شرایط فروش

کاهش هزینه سایت ساز
استفاده از حالت #1 به نفع ماست زیرا به دلیل اینکه نیازی به انکودینگ کد ها نداریم پشتیبانی برای ما بسیار راحت تر است و لازم نیست برای هر رفع اشکال یا تغییر در سایت شما انکودینگ جدید ایجاد کنیم. به همین دلیل ما هزینه کمتری از شما دریافت می کنیم که در این بین مشتری نیز بهره ببرد. علاوه بر هزینه اولیه کمتر ما برای بروزرسانی اسکریپت حالت #1 هزینه کمتری دریافت می کنیم. همچنین پشتیبانی به صورت Life Time رایگان است و یک ماه هاست رایگان در این حالت در نظر گرفته شده است.

پشتیبانی سریع تر
یکی از فوائد بسیار مهم که معمولا قبل از خرید احساس نیازی به آن نمی شود ولی خیلی مهم است پشتیبانی سریع و کامل است. در حالت #2 اگر مشکلی بسیار کوچکی بر روی سایت وجود داشته باشد. پشتیبان بعد از رفع مشکل تمام فایل ها را مجددا رمزگذاری و لایسنس گذاری می نماید و مجددا کل سایت را آپلود کند که اینکار زمان رفع مشکل را طولانی می کند اما با شرایط فروش حالت #1 نیازی به چنین عملیات زمانبر نیست و پشتیبانی مشتریان بسیار سریعتر انجام می شود.

سرور هاست مطمئن تر
معمولا اکثر وبمسترهای کم تجربه به "امنیت هاست" اهمیت نمی دهند و معمولا هاست های ارزان قیمت که امنیتشان قوی نیست استفاده می کنند. حتی بهترین سیستم ها هم ممکن است هر لحظه مورد حملات هکر ها قرار بگیرند و تنها تخصص امنیت سرور است که به کمک می آید و می تواند مانع شود. بخشی مهمی از حملات SQL Injection, XSS, Shell, Ddos تنها با یک سرور امن به راحتی بلاک می شود. ما بار ها با سایت ها هک شده ای مواجه شدیم که اگر آن را روی هاست امن نصب می شدند هیچگاه هک نمی شدند. بنابراین در حالت #1 سایت شما روی یک سرور امن که مختص سیستم خودمان کانفیگ و بهینه شده است استفاده می کنید و می توانید از بابت امنیت سرور خیالتان راحت باشد چون هیچ کس بهتر از برنامه نویس یک سیستم نمی تواند یک سرور رو از لحاظ پرفرمنس (سرعت لود) و امنیت بهینه کند.

4 دیدگاه

91/01/28 دوشنبه 12:59
[4] محمد:

سلام و خسته نباشید بنده میخواستم سامانه سایت نیاز روز رو خریداری کنم که با قیمت 5 میلیون تومان به فروش میرسد ، می خواستم بدونم چه تفاوتی میان سیستم شما و آن ها است
91/01/06 يكشنبه 19:39
[3] سلمان تاجی پور:

سلام قبل از سفارش باید دامین خود را ثبت کنیم؟؟
90/12/04 پنجشنبه 21:20
[2] رضا یاسینی:

سلام من شرایط رو مطالعه کردم . من نیاز به یک وب سایت دارم و میخوام برام انجام بدید لطفا با من تماس بگیرید
90/11/04 سه شنبه 19:54
[1] یاسر کشاورز:

سلام من کشاورز هستم مطالب هاست رو مطالعه کردم و مشکلی نیست شما کار فروشگاه ما رو انجام بدید

* SecImgSes

طراحی سایت ضابط از سال ۱۳۸۴

جهت مشاهده شماره تماس و ارتباط با ما به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید