دانلود نسخه آفلاین w3schools دانلود نسخه آفلاین w3schools
دانلود نسخه آفلاین سایت w3schools 2018 - سایت w3schools.com یکی از معروفترین منابع آموزشی برای طراحان و برنامه نویسان وب می باشد
تفاوت UI و UX در طراحی سایت تفاوت UI و UX در طراحی سایت
احتمالا به تکرار با اصطلاحات UI (User Interface design) و UX (User Experience design) برخورد کرده‌اید. این دو اصطلاح گاهاً به جای یکدیگر مورد یا به اشتباه استفاده می شوند.
تاثیر فونت در طراحی سایت تاثیر فونت در طراحی سایت
چالش ها و تاثیر استفاده از فونت در وب با نگاهی به مسیر پیشرفت فوت در وب فارسی
مشکل Hostcontrol pending validation مشکل Hostcontrol pending validation
زمانیکه دامنه به نام شخصی در هاست کنترل ثبت می شود پیغام Hostcontrol pending validation نمایش داده میشه
افزایش سرعت سایت (PageSpeed) افزایش سرعت سایت (PageSpeed)
افزایش سرعت یا همان سریع باز شدن وب سایت همیشه دغدغه بسیاری از صاحبان سایت بوده است. امروزه راه حل های زیادی برای حل این مشکل ارائه شده.
طراحی سایت زیبا طراحی سایت زیبا
طراحی سایت زیبا و خوشگل تاثیر گذار ترین قسمت طراحی سایت، اولین خواسته مشتریان معمولی از طراح سایت نیر طراحی یک سایت زیبا است.
طراحی سایت ایده آل مشتری طراحی سایت ایده آل مشتری
سایت ایده آل مشتری با روش های مختلفی انجام می شود. شما با دیدن سایت های نمونه و گرفتن اطلاعات از مشتری به طراحی سایت ایده الال مشتری بپردازید.
سلیقه ها در طراحی وب سلیقه ها در طراحی وب
وقتی در مورد طراحی وب بحث می کنیم سلیقه های مشابهی را در طراحی صفحات وب می بینیم،طراح وب باید محیط بنا به نیاز کاربران طراحی نمیاد.
صفحات لیست - Grid View صفحات لیست - Grid View
گريد یا صفحات لیست (Grid View) با هر قابليتي در سيستم حتما بايدردارای یکسری مشخصات باشد. بر روي يك Grid View رخداد هاي مختلفي مي تواند وجود داشته باشد.
اشکالات عمومی در طراحی سایت اشکالات عمومی در طراحی سایت
اگر در حال طراحي وب سايت هستيد و يا مي خواهيد وب سايت خود را بهينه سازي كنيد با یکسری اشکالات عمومی در طراحی سایت برخورد می کنید.
خصوصیات یک سایت حرفه ای خصوصیات یک سایت حرفه ای
یک وب سایت حرفه ای یک سری خصوصیات خاص خود را دارد که یاید این خصوصیات را در نظر گرفت. مانند قرار گرفتن در رتبه بالای موتورهای جستجوگر.
مزیت های طراحی سایت با دایو (Tableless) مزیت های طراحی سایت با دایو (Tableless)
در طراحی سایت بر اساس دایو، که بهتر است به آن بگوییم Tableless شما از تگ های Div, Ul, Li, Span به جای تگ Table استفاده می کنید، که دارای مزیت هایی است.
استاندارد حالت کامپوزیت استاندارد حالت کامپوزیت
استاندارد حالت کامپوزیت این است که در حالت کامپوزیت تمام Mode هاي فرم، مانند Insert, List Vew, Update, Detail View در يك صفحه قرار دارند.
سالار کمانگر مدیر عامل یوتیوب سالار کمانگر مدیر عامل یوتیوب
سالار کمانگر متولد 1355 در ایران است. کمانگر از دانشگاه استنفورد امریکا در رشته بیولوژی فارغ تحصیل شد و اکنون کمانگر مدیر عامل یوتیوب است.
انتقال دامین ها به دامین اصلی انتقال دامین ها به دامین اصلی
برای باز شدن سایت با چند دامنه یا انتقال دامنه ها از روش های مختلف استفاده می شود. چهار روش اصلی برای انتقال دامین ها وجود دارد.
تاریخچه طراحی وب تاریخچه طراحی وب
طراح وب کیست؟ یک طراح وب کیست و چه نقشی را در ساخت یک سیستم تحت وب دارد. اولین سایت و طراح وب چه کسانی بودند؟
جلوگیری از فیلترینگ فیدبرنر جلوگیری از فیلترینگ فیدبرنر
یکی از قابلیت های فیدبرنر این است که با مشترک شدن در فید هر سایتی مانند یک خبرنامه آخرین آپدیت های آن سایت در ایمیل دریافت می شود.
معرفی سایت کپی کننده به گوگل معرفی سایت کپی کننده به گوگل
شما می توانید سایت هایی که مطالب شما را کپی کرده اند به گوگل معرفی کنید. گوگل سایت هایی که مطالب را کپی می کنند بررسی می کند.
لغو عضویت از گوگل گروپ لغو عضویت از گوگل گروپ
روش ساده ای برای لغو عضویت و جلوگیری از دریافت اسپم در Inbox وجود دارد. شما می توانید به استفاده از یک دستور از گوگل گروپ لغو عضویت بزنید.
معرفی Knowledge Graph گوگل معرفی Knowledge Graph گوگل
گوگل امکان جدیدی به نام Knowledge Graph به موتور جستجوی خود اضافه کرده است، بر اساس امکان Knowledge Graph زمانیکه کاربری یک عبارت مهم را جستجو می کند
کاربر پسندانه بودن سایت کاربر پسندانه بودن سایت
کاربر پسندانه بودن سایت از فاکتورهای محل طراحی سایت است، که ظاهر مناسب سایت و سرعت لود شدن سایت در کاربر پسندانه بودن سایت تاثیر زیادی دارد.
سیاست های قیمت گذاری طراحان وب سیاست های قیمت گذاری طراحان وب
طراح وب سایت بسته سیاست های قیمت گذاری خود قیمت های متفاوتی را در نظر می گیرد، اما این قیمت گذاری در نظر گرفته شده باید کارشناسی شده باشد.
کاهش سرعت سایت به خاطر گوگل کاهش سرعت سایت به خاطر گوگل
سایت هایی که از سرویس های گوگل مانند دکمه +1 گوگل پلاس در سایت خود استفاده می کنند در برخی از روز ها با مشکل کاهش سرعت مواجه می شوند