معرفی افزونه SEOquake معرفی افزونه SEOquake
خلاصه یکسری نیاز های اولیه مورد نیاز تمام سئو کاران و حتی مدیران وب سایت هست که افزونه SEOquake براحتی آنرا روی مرورگرتان نمایش می دهد.
روش های جستجو در گوگل روش های جستجو در گوگل
روش های جستجو در گوگل به شکل های مختلفی انجام می شود. معمولا از روش های اشتباهی برای جستجو در گوگل استفاده می شود.
بازدید تقلبی بازدید تقلبی
برای ایجاد بازدید تقلبی خیلی از برنامه ها یا سایت ها هستند که با روش های کاملا عملی بازدید سایت شما را بالا میبرند
پیج رنک گوگل و تصورات اشتباه پیج رنک گوگل و تصورات اشتباه
پیج رنک گوگل رتبه گوگل به صفحات سایت است اما کاربران و حتی برخی مدیران حرفه ای سایت تصورات اشتباهی در مورد پیج رنک گوگل دارند.
3 بخش اصلی سئو 3 بخش اصلی سئو
وجود پایه سئو مانند ستون های یه ساختمون الزامی هستند قبل از سئو سایت ها و ابداع گری جزئی در سئو باید نکات کلیدی سئو رعایت شوند.
راهنمای انتخاب بهترین کلمات کلیدی راهنمای انتخاب بهترین کلمات کلیدی
کلمات کلیدی پارامتر مهمی در سئو می باشد، شما باید مناسب ترین کلمات کلیدی را انتخاب نمایید، شما می توانید راهنمای کلمات کلیدی را مطاعه نمایید
اهميت متن پيوندي اهميت متن پيوندي
اهميت متن پيوندي (Anchor text) در بهينه سازي سایتها در موتورهای جستجو بسیار مهم است. موتور های جستجوگر اهمیت زیادی به متن پيوندي می دهند.
با خرید بک لینک فله ای خداحافظی کنید با خرید بک لینک فله ای خداحافظی کنید
گوگل با سایت هایی که از بک لینک برای افزایش رتبه در نتایج گوگل استفاده می کنند برخورد خواهد کرد، پس با خرید بک لینک فله ای خداحافظی کنید.
آی پی در سئو آی پی در سئو
اگر از هاستینگ های اشتراکی استفاده می کنید و سفارش آی پی اختصاصی نداده اید حتما دامنه سایتتان به یک آی پی اشتراکی متصل است
بررسی رتبه در گوگل با CuteRank بررسی رتبه در گوگل با CuteRank
CuteRank نام نرم افزاری هست که می تواند به بررسی رتبه سایت های شما را با کلمات کلیدی مختلف در یک زمان در گوگل بررسی کند!
نقدی بر الگوریتم پاندا گوگل نقدی بر الگوریتم پاندا گوگل
با انتشار نسخه جدید الگوریتم گوگل به نام پاندا، تمرکز الگوریتم به سمت محتوای سایت ها رفت که در وب پارسی چندان موفق نبوده است.
زبان پیوند یکتا زبان پیوند یکتا
همیشه انتخاب پیوند یکتا مناسب یکی از مهمترین دغدغه های سئو کار ها بوده، فاکتور های بسیار مختلفی باید برای انتخاب پیوند یکتا در نظرگرفته شود.
محتوای تکراری هرگز! محتوای تکراری هرگز!
از دید گوگل صفحه ای که دارای محتوای تکراری (Duplicate Content) است بی ارزش بوده است، گوگل به طور جد با سایت هایی که دارای محتوای تکراری بودند برخورد شد
در سئو تقلب نکنید در سئو تقلب نکنید
در سئو تقلب نکنید چون خیلی زود و تاکتیک تقلب شما در سئو توسط الگوریتم گوگل کشف می شود. پس بهتر است از سئو تقلبی استفاده نشود