شرکت ضابط

تعرفه خدمات و هزینه ها

تمام هزینه های خدمات ما که نیاز به استعلام ندارند و هزینه آن از قبل مشخص هستند تنها در این صفحه درج می شوند. قیمت های درج شده مطابق قوانین تا ۷ روز اعتبار دارد. جهت دریافت سایر هزینه ها به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و از طریق یکی از راه های ارتباطی به ما پیغام دهید.

هزینه هاستینگ
هزینه هاست لینوکس ایران به شرح زیر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه هاست لینوکس مراجعه نمایید.


هزینه ثبت دامنه
دامنه ir: یکساله: یکساله ۱۰ هزار تومان
دامنه com: یکساله حدودا ۱۴۰ هزار تومان (نیازمند استعلام  به دلیل تغییر نرخ ارز از راه های ارتباطی ما)

هزینه پنل ارسال پیامک انبوه
هزینه پنل اس ام اس + خط ۱۴ رقمی اختصاصی + وب سرویس و اعتبار ۱۰۰ پیامک: سالانه ۵۰ هزار تومان


بروزرسانی CMS
هزینه بروزرسانی بسته به میزان قدیمی بودن سایت شما ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان می باشد.


طراحی قالب CMS
هزینه طراحی قالب جدید مشابه سایت مورد نظر شما در زمان خرید رایگان است. برای قالب های پیچیده تر و اختصاصی هزینه توافقی و از ۲ میلیون تومان به بالا می باشد.


پشتیبانی اینترنتی
پشتیبانی اینترنتی شامل رفع رایگان مشکلات فنی (برنامه نویسی) + پاسخ به سئوالات کار با سایت می باشد که از طریق تلگرام و تیکت امکان پذیر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر قوانین را مطالعه نمایید.
هزینه سالانه پشتیبانی اینترنتی: ۱۹۲ هزارتومان و برای مشتریان حالت یک ۹۶ هزار تومان است.


تعرفه امکانات سی ام اس ضابط
برای مطالعه در مورد مشخصات و توضیحات مربوط به هر افزونه میتوانید به صفحه امکانات مراجعه نمایید یا روی هر کدام از افزونه ها کلیک نمایید. نکته: هیچ کدام ازافزونه ها بدون هسته (اولین مورد سمت راست) سی ام اس کاربردی ندارد و هرزمان بخواهید می توانید افزونه های سایت خود را اضافه نمایید و حتما نیازی نیست در اولین خرید افزونه های دلخواه را خریداری نمایید.

هسته۵۰۰هزارتومان اپلیکیشن۱۰۰هزارتومان همکاران۱۰۰هزارتومان فعالسازی۱۰۰هزارتومان کش۱۰۰هزارتومان آگهی۳۰۰هزارتومان اعتبار۲۰۰هزارتومان فروشگاه۲۰۰هزارتومان فیلدها۲۵۰هزارتومان پیامک۱۰۰هزارتومان لینکدونی۱۰۰هزارتومان پیوندها۱۰۰هزارتومان خبرنامه۱۰۰هزارتومان آمارگیر۱۰۰هزارتومان بنرمدیر۱۰۰هزارتومان پیغام۱۰۰هزارتومان فرمساز۱۰۰هزارتومان تیکت۲۰۰هزارتومان گوگل‌مپ۱۰۰هزارتومان کلیکی۲۵۰هزارتومان پاپ‌آپ۲۵۰هزارتومان بازاریابی۱۰۰هزارتومان بنرکاربر۱۰۰هزارتومان اکسل۱۰۰هزارتومان موقعیت‌ها۱۰۰هزارتومان نظرات۱۰۰هزارتومان پاکسازی۱۰۰هزارتومان زبان۱۰۰هزارتومان صفحات+۱۰۰هزارتومان فیدخوان۱۰۰هزارتومان گالری۱۰۰هزارتومان آگهی‌سریع۱۰۰هزارتومان استعلام۱۰۰هزارتومان مقایسه۱۰۰هزارتومان پکیج۱۰۰هزارتومان فروش‌فایل۱۰۰هزارتومان سئو۱۰۰هزارتومان تبدیل‌ویدئو۲۰۰هزارتومان ارسال‌ویدئو۱۰۰هزارتومان نقش‌کاربر۱۰۰هزارتومان تخفیف۱۰۰هزارتومان خدمات۲۰۰هزارتومان ربات۳۰۰هزارتومان درآمد۱۰۰هزارتومان


جهت سفارش هر کدام از موارد بالا کافی است هزینه مورد انتخابی خود را ازطریق پرداخت آنلاین یا واریز به شماره کارت 6274121156969339 - بنام میثم ضابط واریز نمایید و در نهایت از طریق هر کدام از راه های ارتباطی مانند فرم تماس با ما یا تلگرام و ... برای ما ارسال نمایید تا سرویس مورد نظر برای شما فعال شود.